Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ez azert van, mert odafigyel...

Ez azert van, mert odafigyel rám? esetleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
itt a nyár, rövidnadrag, pólóido. kétszer látott így mostanában a chrusom (csaj) es egy megjegyzést tett arra h milyen fehér bőrü vagyok.

2020. jún. 13. 19:54
 1/5 anonim válasza:
Napozni kéne
2020. jún. 13. 20:10
 2/5 anonim válasza:
Ne láss bele többet mint ami. Egyszerűen valószínűleg fehérebb vagy az átlagnál, vagy a húmiusban ilyenkor megszokottnál. Ez ennyi volt, semmi több.
2020. jún. 13. 20:18
 3/5 anonim válasza:
És akkor mivan ha túl fehér vagy én is fehér börű vagyok nem cigány bőrű.
2020. jún. 13. 20:18
 4/5 anonim válasza:

Nem az a lényeg, hogy fehér a bőre, hanem hogy totál oda van a csajért, és már azt is bóknak veszi, hogyha megjegyzi a csajszi, hogy fehér mintha kihipózták volna.


Túl sokat képzelsz a dologba.

2020. jún. 14. 06:05
 5/5 anonim válasza:

Csaj vagyok de az egyik barátnőm megjegyezte higy nagyon fehér vagyok

Há most ako mi van?

Én nem akarok leégni meg darázscsipessel korhazba kerulni ezekre nem tudok figyelni mert egyszer rámszállt egy darázs eoo ke tudtam csapni szinte nem is éreztem higy rajtam van

Szolárium pláne nem

Nem érdekek ha nem vagyok barna en igy vagyok tokeletes!!!

2020. júl. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!