Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit érdekel a...

Van itt olyan akit érdekel a meteorológia?

Figyelt kérdés
Esetleg a csillagászat, hasonló dolgok.

2020. júl. 8. 18:33
 1/7 anonim válasza:
Igen. Felettünk a világegyetem... ;)
2020. júl. 8. 18:53
 2/7 anonim válasza:
Középiskolás volt osztálytársam apukája volt meteorológus.Elte-n van meteorológus,és csillagász szak is.13-14 évesen engem is érdekelt,nagyon tetszett a Planetárium,mikor voltunk osztállyal.Könyvem is van elég sok,de már nem nagyon mélyedek el benne,de Spektrumon ha van jó csillagászati doku film,szívesen megnézem.Csillagászati hobby távcsövem is volt egy időben.Valahol talán megvan.Egy időben a világ keletkezése érdekelt nagyon,osztálytársaimmal meg akartuk fejteni.Beletört a bicskánk :)
2020. júl. 8. 18:58
 3/7 anonim válasza:
Engem a meteorológus csajok a tv-ben érdekelnek.
2020. júl. 8. 19:31
 4/7 anonim válasza:
Nincs, most éppen Istentiszteletet hallgat a Hitrádión:)
2020. júl. 8. 20:28
 5/7 anonim válasza:
Engem is érdekel, a kettő közül a meteorológia az amiből többet tudok, gondoltam arra is már, hogy megpróbálom az egyetemet elvégezni hozzá, de egyenlőre arra jutottam hogy lehet elvéreznék a földtudományin az alap matek meg fizika dolgokon, egyszer már a villamosmérnökit is otthagytam emiatt már az első félévben :/ Pedig anno matekból emelt érettségiztem is, de aztán az egyetemen már nehéz volt, bár lehet hogy szorgalmasabbnak is kellett volna lennem :/ Visszatérve a meteorológiához mindig szoktam folyamatosan figyelni a modelleket, hogy milyen idő várható, nagyjából az alapokkal tisztába is vagyok pl. makroszinoptikus helyzetek meg stb. A családban is én vagyok, akit mindig kérdeznek, hogy milyen idő várható :D
2020. júl. 8. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:

#2: De jó, tényleg? :) És hol dolgozott?

Igen tudom, csak sajnos nekem nem hiszem, hogy mennének, úgyhogy marad hobbi. :D

Nagyon jó. :) Hát azt elhiszem, hogy beletört a bicskátok. 😂


#5: Én is a meteorológiáról tudok többet. Hát, sajnos én is, nekem a matek emelt szinten se menne. :D azért sok sikert ha elkezdenéd!

Jaj, de jó. :D Makroszinoptikus helyzetek, ez nagyon tetszik.

Ha van kedved esetleg beszélgetni róla, írj nyugodtan, nem igazán ismerek olyat, akit ennyire érdekelne. :D

2020. júl. 10. 16:09
 7/7 anonim válasza:
Érdekel, csak nem vagyok jártas
2020. okt. 31. 00:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!