Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiket...

Vannak itt olyanok, akiket érdekel a meteorológia? Esetleg meteorológusnak tanulnak/tak, vagy annak készülnek? Kort és nemet is írhattok.17/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem annak tanulok, viszont kifejezetten érdekel. Ez onnan ered, hogy tanultam siklóernyőzni, aminek a részét képezte az elméleti képzés, ahol jó sok meteorológia volt. Szerintem baromi hasznos és izgalmas téma :)
2015. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Én sem tanulok meteorológusnak, de egy ideje nagyon érdekel a téma. Szerintem is nagyon érdekes.
2015. márc. 7. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel, de nem tanulnám, mert szerintem ott elég sok statisztikai számítás vannak, és abban nem vagyok jó. De az ilyen oldalakat szeretem böngészni.

[link]

2015. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is.:) Nekem se megy a matekos része, ezért sem megyek meteorológusnak. Köszönöm a linket, ez eddig elkerülte a figyelmemet, pedig szoktam nézegetni az OMSZ honlapját. Én is szoktam meteorológiai ismereteket olvasni, most pedig az Időjárás enciklopédiája című könyvet olvasom.:)
2015. márc. 7. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!