Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak a kezéről...

Ha egy lánynak a kezéről képet kérek az nem zaklatás ugye?

Figyelt kérdés
Ő erre azt írta, hogy szexuális zaklatás és tudja a földrajzi helyem és rendőrség már úton van hozzám. Mennyire vegyem komolyan amit mondott? 18F

2020. jún. 10. 09:49
1 2
 1/11 anonim válasza:

1, Nem zaklatás

2, Nem tudja a helyzeted

3, Ha fel is jelentene, hetek múlva kapnál egy levelet, nem pedig a TEK rohanna hozzád. :)

2020. jún. 10. 09:52
 2/11 anonim válasza:

Ha naponta 50-szer írod neki és nem hagyod békén, akkor zaklatás.

Azért írta ezt, mert nem akarja, hogy írj neki.

Mi az, hogy mennyire vedd komolyan? Nyilván az nem komoly, hogy tényleg úton van a TEK. De az komoly, hogy azt szeretné, hogy ne írj neki.

2020. jún. 10. 09:54
 3/11 anonim válasza:
Nem az. Egyébként miért kellene kép a kezéről? Nem hinném hogy komolyan kéne venned amit mondott, valószinűleg csak meg akart ilyeszteni. Lehet hogy ő maga is beparázott, lehet azt gondolta legközelebb másról kérsz majd képet. Mellesleg a rendőrség nem jönne ki ilyen apróságokért nyugi.
2020. jún. 10. 09:55
 4/11 anonim válasza:
Nem zaklatas, csak rohadt furcsa es creepy.
2020. jún. 10. 09:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. jún. 10. 10:09
 6/11 anonim válasza:

Ha random ismeretlenekre, vagy alig ismerősökre ráirkálsz ilyeneket, az elég ijesztő, és zaklatásszámba menne nálam is.

A rendőrség nem megy, de hagyd békén. A többit is.

2020. jún. 10. 10:10
 7/11 anonim válasza:

Nem kell komolyan venni, a rendőrök ilyen miatt

Én azt nem értem, hogy mi értelme ezt csinálni.

Nekem is írtak már srácok, akikkel sose beszéltem még, hogy fotózzam le nekik a kezemet. Miért kell másokon kiélned a fétised? Létezik a Google képkereső és még tucatnyi más webhely, ahol találhatsz ilyen képeket, és nem kerülsz ilyen helyzetbe.

Az említett srácokat csak letiltottam és szóltam a barátnőimnek, hogy tegyenek így, mert ilyet csinálni szerintem messze nem normális.

19/L

2020. jún. 10. 10:54
 8/11 anonim válasza:
Ha a húgomat egy ilyen kéréssel zaklatnád, a tök@dre lépnék az biztos. Ez beteges, és valóban a lány számára ijesztő hogy névtelenül rajongasz érte. Legyél már annyira férfi, hogy korrektül közeledsz hozzá. Lehet akkor még lenne is ebből valami, de így?
2020. jún. 10. 10:57
 9/11 anonim válasza:
#7: Ez nem feltétlenül fétis, egy kéz sokat elárul ám a "tulajdonosáról"!
2020. jún. 10. 10:59
 10/11 anonim válasza:

#9

Miért kérne ilyet bárki olyan lánytól, aki egyértelműen nincs elég közeli kapcsolatban? Miért így szeretné megismerni, ahelyett, hogy mondjuk élőben találkozna vele és ott vetne két pillantást a kezeire?

19/L

2020. jún. 10. 11:01
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!