Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az emberek ennyire bambák,...

Az emberek ennyire bambák, vagy figyelmetlenek? (közösségi média)

Figyelt kérdés

Vagy én vagyok a túl óvatos, gyanakvó, privát ember? Szinte csomó embernél látom, hogy a fotóik, adataik, szinte minden nyilvánosra van állítva.

Ki tudja, milyen emberek nézegetik az oldalunkat, hackerek, emberkereskedők, gyilkosok stb. Éppen ezért alig van kint néhány képem, adatom Facen és mindegyik le van védve, csak ismerősök láthatják. Az ismerőseim listáját még ők sem, csak én. 😃

Ennyire nem törődnek az emberek a személyes biztonságukkal?


[Kor, nem]


2020. máj. 30. 00:19
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én sem szeretem, ha boldog, boldogtalan fészen kutakodik utánam és pár adatból meg képből levonják a messzenő következtetést. Jaaaa, akkor biztos ilye, meg olyan,,ez vajon miért így meg úgy ??

Na, erre nincs szükségem.

Amúgy munkát keresek, önéletrajzokat adok be. Nyilván való, hogy közösségi oldalakon fog a Hr pitsa és a munkáltató kutakodni utánam. Mondjuk, semmi olyasmi nincs kirakva...de akkor se egy ilyen oldal alapján ítélkezzen.

Hiába privát amúgy minden nálam, így is megtalál pár suttyó és a legrandább pasik rendre bejelölgetnek tök ismeretlenül. Na ettől kapok még idegbajt.

Amúgy meg igen, bambák.Vagyis inkább ostobák.

2020. máj. 30. 10:12
 12/14 anonim válasza:
Én nem osztok meg semmit, sőt alig használok közösségi oldalakat, nincs rá szükségem. Ha beszélni akarok a barátaimmal akkor elmegyek hozzájuk, vagy ott a telefon.
2020. máj. 30. 10:22
 13/14 anonim válasza:

#12 Trumpli a likeokat nézte a választási kampánya során. Ki mitre milyen hangulatjelet ad, mire reagál. :)

Célzott hirdetéseket kapsz nem csak fb-n, hanem más oldalakon is a profilod alapján.

2020. máj. 30. 10:25
 14/14 anonim válasza:
#12 vagyok. A reklámoktól agyfaszt kapok, szerencsére ezen sokat segít a ublock origin, és a hosts file a routeren ami már eleve kiszűr sok szemetet.
2020. máj. 30. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!