Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az emberek ennyire bambák,...

Az emberek ennyire bambák, vagy figyelmetlenek? (közösségi média)

Figyelt kérdés

Vagy én vagyok a túl óvatos, gyanakvó, privát ember? Szinte csomó embernél látom, hogy a fotóik, adataik, szinte minden nyilvánosra van állítva.

Ki tudja, milyen emberek nézegetik az oldalunkat, hackerek, emberkereskedők, gyilkosok stb. Éppen ezért alig van kint néhány képem, adatom Facen és mindegyik le van védve, csak ismerősök láthatják. Az ismerőseim listáját még ők sem, csak én. 😃

Ennyire nem törődnek az emberek a személyes biztonságukkal?


[Kor, nem]


2020. máj. 30. 00:19
1 2
 1/14 anonim válasza:

Ha kimesz az utcara tudtad, hogy eluthetnek?

Barmelyik pillanatban meghalhatsz ...

Miert jo ilyen felfogasban elni?

Nem jo mindenben a bajt, a rosszat, es a kockazatot latni....

2020. máj. 30. 00:27
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak érdekel. Bocsi.
2020. máj. 30. 00:28
 3/14 anonim válasza:
Szerintem te nem csak a karantén alatt nem mész ki az utcára... De ha már ennyire parázol, egyáltalán miért vagy fent közösségi oldalon? Ugye tudod, hogy attól még, hogy minden privátra van állítva, akkor is vannak, akik láthatják? :D nem privát ember vagy, hanem paranoiás.
2020. máj. 30. 01:17
 4/14 A kérdező kommentje:
Hallod, alig vagyok itthon, mindig megyek valamerre. Légy szíves ne állj belém, csak mert névtelen oldal és főképp ne beszélj baromságokat!
2020. máj. 30. 01:20
 5/14 anonim válasza:
És az utcán hogy közlekedsz akkor? Nem félsz, hogy meglátnak?
2020. máj. 30. 01:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, paranoiás, mert nem akarom, hogy egy brazil nádcukor kitermelő, vagy egy ukrán vesekereskedő, román czigány, jakartai kókusztörő is lássa, hol tanultam, mikor születtem, hol élek stb.
2020. máj. 30. 01:23
 7/14 anonim válasza:
És egyébként ez az oldal sem annyira névtelen ám, mint gondolod... Itt nem félsz? :D
2020. máj. 30. 01:23
 8/14 A kérdező kommentje:
De félek. Tudod mitől? Az emberi rosszindulattól, butaságtól.
2020. máj. 30. 01:24
 9/14 anonim válasza:

Álom világban élsz.

Az adataid a fb tulajdona. És a rólad készült elemzések, amiket gép végez, azok el vannak adva. Reklámok, hirdetések, bizonyos posztok, amik nem ismerőseidtől jelennek meg, szerinted miért vannak ott? Azért, mert védve vagy?


Senkit nem érdekel a személyes adatod. A szokásaid és az érdeklődésed kell, abban van az üzlet.

2020. máj. 30. 02:15
 10/14 anonim válasza:

Pont nem érdekel hogy a "brazil nádcukor kitermelő" nézi a születési dátumom , de a szervkereskedök se it fognak kiválasztani.


Mondjál pár konkrét példát, ahol ezeket az adatokat fel tudják használni ellened?

2020. máj. 30. 04:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!