Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire érdekel ez titeket...

Mennyire érdekel ez titeket pasikat?

Figyelt kérdés

szoktatok foglalkozni azzal h. milyen a csaj lakása ha felhiv magához?

ok, tudjuk miért hív fel magához, de szoktatok ezt figyelni es ebből bármit levonni következtetest?

számít ez valamennyire is?

nem csak h. mennyire volt rend v. kupi, hanem h milyen ízlése van, l(berendezés, dekor alapján)



2020. máj. 13. 22:43
 1/9 anonim válasza:
Nem különösebben érdekel.
2020. máj. 13. 22:48
 2/9 A kérdező kommentje:

nyilván ha csak egy éjszakás kaland annyira nem érdekes ha jól gondolom. de ha többet akarsz később tőle mégis.. valami.

benyomást csak kelt ez is vagy nem?

2020. máj. 13. 22:50
 3/9 anonim válasza:
Sok minden megállapítható egy emberről a lakás állapotáról. Megszoktam nézni és egy kiinduló kép kialakul a nőről. Kupi sem mind1 milyen, berendezések hogy vannak elrendezve.
2020. máj. 13. 23:29
 4/9 anonim válasza:
Igen, érdekel. Ha földön szétdobva látom a két heti szennyest, akkor rögtön leírta magát nálam. Fontos a tisztaság és a rend.
2020. máj. 13. 23:45
 5/9 anonim válasza:
Igen, a tisztaság mértéke. Az ízlés is beszédes...
2020. máj. 14. 06:20
 6/9 anonim válasza:
Azért nem gond ha nincs túl nagy kupleráj.
2020. máj. 14. 06:21
 7/9 anonim válasza:

szeretek rendes, szép, rendezett, igényes lakásba belépni. Zavara sok mosatlan, a szétdobált cuccok, az elszáradt növény, a koszos fürdő.


43/F

2020. máj. 14. 07:36
 8/9 anonim válasza:

Igen érdekel mert többet tudok meg az ízléséről, igényéről, ez hosszú távon sokat segíthet.

F

2020. máj. 14. 12:07
 9/9 anonim válasza:

engem még nem hívott fel senki a lakására, de szerintem em figyelném


17/ F

2020. aug. 23. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!