Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni privátban?

Figyelt kérdés

Csak sima beszélgetésekre gondoltam, semmi extra.

Kor/Nem mindegy, beszélgetni mindenkivel lehet egy jót:)



tegnapelőtt 00:46
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Lehet róla szó, de én 53 leszek és férfi vagyok.
tegnapelőtt 10:11
 12/34 anonim válasza:
A 10-es igazat mond
tegnapelőtt 10:12
 13/34 anonim válasza:
Ha eltekintünk attól, hogy fontos-e a kor, még mindig ott van az a kérdés, hogy milyen témákról folyjon a diskurzus. Nekem pl. semmi kedvem ezredszerre is nekifutni annak, hogy "mi a munkád", "mi a hobbid", "van-e tesód" stb., aztán pár nyögvenyelős levél után egymásra ununk, mert nincs igazán közös és érdekes téma.
tegnapelőtt 13:10
 14/34 anonim válasza:
Válaszolt már valakinek?
tegnapelőtt 13:12
 15/34 kürtőskalácska válasza:
Nekem válaszolt.
tegnapelőtt 14:08
 16/34 A kérdező kommentje:

Elég sokan írtak nekem, amit köszönök is és teljesen vegyes korosztályban és nem mondom hogy mindenkivel, de több személlyel is elindult különbözőféle diskurzus.

Én megértek mindenkit aki azért nem szeretne velem beszélgetni, mert nem írtam le a koromat, de ti is értsetek meg engem, hogy nekem tényleg mindegy:)

tegnapelőtt 15:16
 17/34 anonim válasza:
Legalább ne hazudnál, még azoknak se írnak sokan akik kiírják hogy 30/F majd pont elkéne hinni hogy pont neked írtak sokan aki semmi infórmaciót se osztottál meg magadról? Maximum azt tudom elképzelni hogy páran rád írtak abban a reményben hogy lány vagy amire nyilván kevés az esély. :D
tegnapelőtt 15:38
 18/34 anonim válasza:
Legalább valami témát írhatnál, ha szerinted a kor nem fontos.
tegnapelőtt 15:58
 19/34 anonim válasza:
Te hány éves vagy?
tegnapelőtt 16:22
 20/34 anonim válasza:
Szia én 23 vagyok és nő, aki szeretne csak beszélgetni arra én is vevő vagyok :)
tegnapelőtt 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!