Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni privátban?

Figyelt kérdés

Csak sima beszélgetésekre gondoltam, semmi extra.

Kor/Nem mindegy, beszélgetni mindenkivel lehet egy jót:)



tegnapelőtt 00:46
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Miért nem lehet ilyenkor egy kortartományt kötelező jelleggel kiírni? Nem mindenki szeretne belefutni abba, hogy mondjuk 50 évesen egy tizenévessel beszélne. Ez mindkét fél érdeke lenne.

Ezt a problémát miért nem lehet felfogni?

tegnapelőtt 06:30
 2/34 anonim válasza:
Én se értem igazából hogy miért nem bír kiírni egy kort, nem tudok elképzelni egy olyan beszélgetést ahol úgy beszélget a 2 fél hogy egyiket se érdekli hogy a másik hány éves, milyen nemű.Meg alapból kinek van manapság arra ideje meg kedve hogy anonim emberekkel beszéljen? Még rendes beszélgetést is művészet manapság fent tartani nem hogy még olyan beszélgetésre időt szánni ahol semmit se lehetne tudni a másik félről.
tegnapelőtt 07:18
 3/34 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, semmi értelme az ilyen unalom szülte, semmit mondó kérdéseknek.
tegnapelőtt 07:32
 4/34 anonim válasza:
A nagy számok merítésében reménykedett a kérdező, de nem mindenkinek mellékes a kor és nem, s valószínű neki sem (hosszútávon).
tegnapelőtt 07:42
 5/34 anonim válasza:
Mondjuk érdekes beszélgetés lenne egy 52 éves fickó és egy tinédzser között, hogy az idősebbik fószer éppen azon tanakodik, hogy mikor tudja elvinni a Porsche Carreráját szervizbe, a srác meg vagy Playstationjával van elfofglalva, vagy azzal, hogy milyen cipővásárlással legyen konformista és besimuló a baráti körében, mert annyira esdekli, hogy a többiek ne közösítsék ki egy eltérő cipő vagy egy nemdohányzás miatt. Az idős fószer max röhög ezen az érzelmileg túlfűtött megfelelési kényszeren, a kissrác meg ezt nem érti.
tegnapelőtt 08:55
 6/34 anonim válasza:
Nem értem mi ez a kormánia... Teljesen jelentéktelen, nem tehet arról az ember, hogy mikor született, nem mi döntjük el.
tegnapelőtt 09:05
 7/34 A kérdező kommentje:
Mint mondtam én abban hiszek hogy kortól függetlenül is lehet beszélgetni.
tegnapelőtt 09:06
 8/34 anonim válasza:
Ahol én szoktam beszélgetni ott eleve tiltott egymás korára rákérdezni, illetve azt elmondani, egy AI alapú szűrő nem is engedi át az ilyen üzeneteket. Persze könnyű megkerülni éa sokan meg is teszik, aztán meglepődnek amikor azt mondom, hogy nem szeretném elmondani. Bár azért sikerült pár beszélgetést lebonyolítani anélkül, hogy tudtuk volna egymás korát és nem volt semmi rossz, furcsa dolog.
tegnapelőtt 09:32
 9/34 anonim válasza:
Neked lehet jelentéktelen te 100-ból 95 embernek nem az. Kérdező minek beszélgetnél kortól függetlenül? Elkéne hinni hogy téged soha az életbe nem érdekelne hogy hány éves és milyen nemű az akivel épp irkálsz? Ha meg elmondanád a korod ha rákérdezne akkor annyi erővel már itt is kiírhatnád. Pont ezért nem fog veled senki se hosszútávon beszélgetni mert akinek ér valamit az ideje nem pazarolja jelentéktelen beszélgetésre ahol még a másik fél arra se hajlandó hogy alap dolgokat eláruljon magáról. Felnőtt embernek nincs ideje ilyen komolytalan emberekre, de majd rájössz amikor továbbra is 0 beszélgetésed lesz.
tegnapelőtt 09:40
 10/34 anonim válasza:

"Mint mondtam én abban hiszek hogy kortól függetlenül is lehet beszélgetni."


Hihetsz ebben, és egy bizonyos pontig én is hiszek, de van egy határ. Én például 30-as pasiként nem akarok egy 52 éves, pocakos, 8 általánost végzett segédmunkással beszélgetni.

Szerintem neked is van egy ilyen határ, csak nem gondoltad át.

tegnapelőtt 10:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!