Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találtatok itt barátokat?

Találtatok itt barátokat?

Figyelt kérdés
okt. 6. 22:50
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Nekem már jó pár emberrel sikerült innen találkoznom az elmúlt évek alatt (fiúk-lányok), tehát ilyen szempontból bevált az oldal ezen topicja. Viszont mostanában eléggé hanyagolni szoktam a levelezést az oldalon, mert nehéz egy értelmes, kitartó embert találni. Mikor még új volt ez a kategória, lassan 5 éve, valahogy más volt a színvonal. Az ide látogatók többsége eléggé lerontotta.

24/F

tegnapelőtt 01:50
 12/25 Versenyzővagyok válasza:

10eve nem...

Max pár napi beszélgetések

41ffi

tegnapelőtt 05:32
 13/25 anonim válasza:
Egy barátságot, ápolni kell, oda-vissza. És ezt kevesen vállalják fel. Az emberek zöme, csak kapni akar, kevésbé adni. Azért, ne add fel!
tegnapelőtt 13:51
 14/25 anonim válasza:
#10: Volt, hogy javasoltam, menjünk át máshová, de a többség erre nem volt hajlandó, még akkor sem, ha nem tűntek kamusnak. A találkozás felvetését pedig kb. úgy fogadják, mintha a halálos ítéletüket mondtad volna ki. Volt valaki, akit itt ismertem meg, hosszabb ideig közösségi oldalon tartottuk a kapcsolatot, aztán találkoztunk is. Utána még beszélgettünk, de azt láttam, hogy gyakorlatilag csak én kerestem őt, ő engem nem, holott szinte folyamatosan a fb-on lóg (saját bevallása szerint). Úgyhogy feladtam, már hónapok óta nem beszéltünk, de ha teher voltam neki, akkor nem szeretnék az lenni.
tegnapelőtt 14:05
 15/25 anonim válasza:
Egy meleg férfival beszélgettem jókat aztán mire áttértünk volna facebookra kiderült hogy ismerjük egymást és soha többet nem válaszolt sehol. Pedig nem árultam volna be soha a családjánál azért mert meleg...
tegnapelőtt 14:10
 16/25 anonim válasza:
Többekkel is volt rövidebb-hosszabb beszélgetés, köztük pár remek levelezőpartner, és lassan 2 éve tart egy barátság.
tegnapelőtt 17:04
 17/25 anonim válasza:

Egy meleg levelező barát volt, de abba hagyta egy idő után a választ.

Hátha lesz megint valaki.

tegnapelőtt 17:58
 18/25 anonim válasza:
Találtam. Csak ő nem talált rám mint barát.
tegnapelőtt 21:31
 19/25 anonim válasza:

7: Ez valóban egy ellentmondás, vagy annak látszik... Egyfajta függés, látszólag sokakhoz szólhatsz, sok a lehetőség, talán nehéz egyvalakibe túl sok időt tenni, mikor a rohanó világban annyi rémesen fontos dolga van az embernek... Minden szinte csettintésre házhoz rendelhető, mégsincs idő egy embert megismerni.

Annyi aspektusa van az életnek, valamiről biztos hamar kiderül, hogy másképp gondoljuk, tehát már lehet is keresni mást ebben a látszólagos bőségben...

Félünk, hogy csak egy hazudozó van a másik oldalon, hiszen már egypárszor átvágtak, vagy legalábbis annyi ilyen és eltűnős történetet olvasni...

tegnap 01:44
 20/25 anonim válasza:
Nem, de ennek az oldalnak, szerintem nem is ez a célja. Persze kivételek lehetnek.
tegnap 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!