Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Volt már olyan, hogy találtato...

Volt már olyan, hogy találtatok online barátokat?

Figyelt kérdés

Akár ezen, akár más platformon?

Elsősorban a saját korosztályom válasza érdekelne. Én 18 éves vagyok


2022. szept. 10. 21:08
 1/9 anonim válasza:
Nem sajna
2022. szept. 10. 21:31
 2/9 anonim válasza:
Igen, de lehet miattam vagy a másik miatt is, de nem hosszútávon. Ezért nem is fűzök a másikhoz nagy reményeket ha messze lakik. Az meg hogy elmenjek hozzá még nem opció. Nem pattintom le, de nem fogok kötődni hozzá.
2022. szept. 10. 21:42
 3/9 anonim válasza:
Igen, többet is és volt ami jó sokáig tartott. De ez nem most volt. Most nemigen maradnak meg, max néhány hétig.
2022. szept. 10. 23:41
 4/9 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok 19. Nekem van 3 haverom akikkel anno még játékokba játszottunk de azóta is barátok vagyunk és bár messze lakunk egymástól szoktunk találkozni. Hol én megyek hol ők jönnek. Az egyik külföldön lakik és mikor haza jár én szoktam felmenni érte a reptérre meg én viszem.

Pár lánnyal is neten ismerkedtem meg és szoktam még velük néha összejárni ha épp a környéken járnak vagy én járok arra.

2022. szept. 11. 19:09
 5/9 anonim válasza:
Discordon. Csak az ország másik végében élnek.
2022. szept. 11. 19:51
 6/9 anonim válasza:

Szia, én 22 vagyok és találtam már itt is, neten máshol is olyan barátokat akikkel azóta (3-4-5 éve) is tartom a kapcsolatot. Ritkán beszélünk, ritkán tudunk találkozni, de kialakult egy erős baráti kapcsolat és az tök jó. :)


Bár néha szomorú vagyok, hogy elfoglaltak nem bírunk találkozni, dumálni, mozizini vagy játszani együtt, de lehet barátkozni és kell is. Fontos.

2022. szept. 14. 00:25
 7/9 anonim válasza:

Volt, ő hét év után életem szerelme is lett, aki kidobott, és azóta szenvedek, pedig ennek 1,5 éve.

Meg van egy másik is, ő vele tíz éve beszélek, de még mindig nem találkoztunk.

2022. szept. 15. 23:04
 8/9 anonim válasza:
Ő is olyan mint a többi, 2 üzenet után felszívódott, így nem csodálom hogy nem talál barátokat.
2022. szept. 16. 00:24
 9/9 anonim válasza:

Amúgy igen 8-as, nálam is felszívódott miután próbált meggyőzni milyen jók az online barátok xD


(2-es)

2022. szept. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!