Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit tudnánk csinálni az...

Mit tudnánk csinálni az online barátnőmmel, akivel először találkozok?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismerjük egymást, de még csak most tudunk találkozni. Szeretnék valami maradandót csinálni, ami hozzá kapcsolódik, pl.: még tik tokon láttam, amikor egyik ember 5 percig fest egy festékvásznon valamit, amit a következő 5 percben a másik fél folytat és így cserélgetik 5 percenként a vásznat, míg kész nem lesz a festmény. Nem tudom mennyire fogalmaztam ezt az egészet érthetően, de tudnátok valami hasonlót mondani? Előre is köszi.

2022. júl. 11. 15:56
 1/6 anonim válasza:

Nagyon szerencsés vagy, hogy találkozhatsz egy online barátoddal. Néhány tippemet itt hagyom nektek!

Maradandó élmények:

-Menjjetek el sétálni és csináljátok közös képeket

-Készítsetek együtt nyakláncot, vagy karkötőt<3

-Festegessetek-rajzoljatok együtt vagy egymásnak.


Más dolgok:

-Rendeljetek valami kaját, nézzétek filmet!

-Mennjetek el shoppingolni!

-Mennjetek Mekibe =)

-Sminkeljétek ki egymást, vagy arcmaszk, stb!

-Ha van a közeletekben Starbucks, vagy hasonló kiülős, akár cukrászda vagy simán fagyizóba is mehettek!

-Játszatok felelsz vagy merszet!

-Én még soha... Jó játék:)


Remélem jól fogjátok magatokat érezni!!

Jó szórakozást! <3

2022. júl. 11. 16:04
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm <33
2022. júl. 11. 16:19
 3/6 anonim válasza:
Csak legyél önmagad és jó szórakozást!
2022. júl. 11. 16:40
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem kell semmi nagyra gondolni, az is jó ha sétáltok valahol, vagy beültök egy cukrászdába. Gondolom beszélgetni fogtok úgyis, nem?
2022. júl. 11. 18:24
 5/6 anonim válasza:
Gyereket
2022. júl. 12. 13:19
 6/6 anonim válasza:

Én egy hete ismertem meg az "online-barátomat" (egy lányt).

És már most az első hét után vasárnap is maradandót akartunk volna alkotni (az első találkánknál) 👉👌

Csak hát....pont most jött meg neki :/

Úgy hogy sajnos napolni kellett jövő hétre 😒

2022. júl. 16. 02:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!