Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találtatok itt barátokat?

Találtatok itt barátokat?

Figyelt kérdés
okt. 6. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Volt, akiben reménykedtem, de aztán ő is lelépett.
okt. 6. 23:05
 2/25 anonim válasza:
Néhány éve segítettem egy lánynak házi feladatokban, vele nagyjából fél évig tartott a kapcsolat, de főleg a feladatok kapcsán. Még van itt regisztrációja, nem rég írtam neki, nem válaszolt de valószínűleg azért, mert már nem keresi fel ezt a honlapot.
okt. 6. 23:11
 3/25 anonim válasza:
Itt igazából csak ideig-óráig tudsz emberekkel beszélgetni, meg ha esetleg valami alkalmit keresnél melegként-/biszexként vagy esetleg nőként akkor erre lehet való “ismerkedés téren” de másra nem
okt. 6. 23:12
 4/25 anonim válasza:
Nem. 1-1 fellángolás volt, de hosszabb távra senki nem képes.
okt. 6. 23:18
 5/25 anonim válasza:
Elvileg nem lehetetlen, de több okból is nehéz és bizonytalan. Anonimitás, nem tudsz a másikról semmit, azt sem, hogy nő vagy férfi. Gyakran előfordul, hogy például a 24L-ről azt hiszed, hogy L=lány, de valójában csak egy troll, vagy homokos férfi. Itt nem kerestem kapcsolatot, van párom. Olyan előfordult, hogy valaki nagyon maga alatt volt (legalábbis ezt írta), próbáltam neki segíteni, de néhány üzenetváltás után többet nem válaszolt.
okt. 6. 23:26
 6/25 anonim válasza:

Itt maximum csak alkalmi partnert lehet talalni, a baratok meg kb mind le is lepnek, valaki mar talalkozo elott, valakivel pedig talalkozol ugyan parszor, de nem igazan marad meg, pontosabban fogalmazva “elvalnak utjaitok”

Szoval a valaszom az hogy nem, ez az oldal valamiert mar teljesen masra specializalodott at az evek soran es sajnos nagyon negativ iranyba

Ha 1-2 alkalmas valamit keresel akkor valakivel biztosan le lehet boltolni de sok jora itt ne nagyon szamits

okt. 6. 23:26
 7/25 anonim válasza:
Mi az ok, hogy könnyebb lett a kommunikáció mégis nagyobb lett a távolságtartás?
okt. 6. 23:50
 8/25 anonim válasza:
7#: A személytelenség; az, hogy nem feltétlen az a személy van a másik oldalon, akinek vallja magát (értsd: nőnek kiadja magát, holott pasi).
okt. 6. 23:52
 9/25 anonim válasza:
Nagyon undorító dolog másokat átverni még így névtelenül is. Például rettentő bunkóság, hogy valaki leírja, hogy 20/L, aztán kiderül, hogy egy homokos férfi. Egyre több itt az ilyen és ehhez hasonló, vagy egyszerűen csak troll kérdés, emiatt nagymértékben csökken a bizalom másokban. Így erőteljesen csökken már-már a nullához tart annak az esélye, hogy itt megbízható tartós barátság alakuljon ki két ember között.
tegnapelőtt 00:22
 10/25 anonim válasza:
Sokan akik ezen az oldalon próbálnak ismerkedni nem is jutnak túl max soká valami más platformig, ahol könnyebben lehetne tudni kivel is chatelnek, vagyis a kamuzásnak ők adnak időt.
tegnapelőtt 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!