Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék találni és keresni...

Hol tudnék találni és keresni normális rendes és barátságos érett idős,öreg,középkorú vagy fiatalabb férfiakat találni magamnak mondjuk 40-80 közöttieket!?

Figyelt kérdés

Én gyerek koromban is csak a felnőttekkel tudtam beszélgetni isten igazából igazándiból valójában ők értettek jobban meg engem értelmesen és komolyan.

Gyerekekkel is beszéltem,beszélgettem én de inkább felnőttekkel.

Komolyan tényleg a mindennapokban az apukámon bátyámon kívül nincs más társaságom és az anyukámon kívül hát valószínűleg nem ért senki meg vagy csak nem vagyok átlagos furcsa fura különc különös szerzet vagyok mind amiatt azért is van.

Már mindjárt hamarosan nemsokára harminc öt éves leszek és ketyeg a biológiai órám én is csak egy halandó hús-vér emberi lény vagyok lassan már énnekem nekem is távozni,menni kell.

Nem tudom én sem mikor támad meg egy gyilkos kór és a szívem mikor visz el és fulladok meg és stbk.Amúgy sem vagyok makk egészséges itt egészen fiatal ember korom óta.



okt. 6. 15:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Bizony ám!!!
okt. 7. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!