Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt normális huszonéves...

Vannak itt normális huszonéves férfiak, akiken látszik is, hogy sportolnak valamit?

Figyelt kérdés
Mindig csak 40 feletti vagy elhízott, esetleg nem túl igényes férfiak írkálnak perverzségükkel. Ha írsz, kérlek ne egyből szexel kapcsolatos kérdéssel kezdj, és ne kérd el az elérhetőségem! Nem bepasiznibszeretnék itt.
szept. 14. 10:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én sajna nyeszlett huszonéves vagyok (vékony). De amúgy nem merek írni, mert még megversz itt 🤓
szept. 14. 10:38
 2/18 anonim válasza:
És te sportolsz valamit, és látszik is rajtad, vagy netán valami kiélt fejű, lepukkant emberke vagy?
szept. 14. 10:59
 3/18 anonim válasza:
De ha nem bepasizniszeretnél ITT, akkor mit számít hogy izmos vagy sem?
szept. 14. 11:00
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam járni. Nem vagyok egy modell alkat, de azért normálisan nézek ki.😂 Igazad van 3-as, csak normálisan nézzen ki, de a legfontosabb, hogy normálisan el lehessen vele beszélgetni.🙂
szept. 14. 11:05
 5/18 anonim válasza:

#4

"Nem vagyok egy modell alkat, de azért normálisan nézek ki."

Ebből arra következtetek, hogy kondi ide, vagy oda, max. átlagos vagy.


"férfiak, akiken látszik is, hogy sportolnak valamit"

Ebből arra következtetek, hogy egy szálkás, izmos pasit szeretnél. (mert pl. egy Fekete Laci is sportol valamit, méghozzá keményen, de meg nem mondanád ezt így ránézésre...)

Na most az ilyen férfiak azért a felső 10-20%-ot képviselik...


Ha helyesek a következtetéseim, akkor hogy jön ez az elvárás össze a te adottságaiddal?

szept. 14. 11:15
 6/18 A kérdező kommentje:
Most ha azt írom, hogy én nagyon jól nézek ki, szép alakom, nagy mellem és fenekem van, akkor te elhiszed? Nem fogom ezeket részletezni és nem vagyok öntelt.
szept. 14. 11:36
 7/18 Awatpr0 válasza:

Vannak..biztos vagyok benne.

Heti rendszerességgel úszók, nos ha néha iszok is mellette azért szerintem látszik rajtam, hogy sokat sportolok:)

Heti 4x, legalább, abból 10-15km úszás 2-3 nap,mellette otthoni kondi

Válogatós vagy te is?😌😬

szept. 14. 11:42
 8/18 Awatpr0 válasza:
Úszok* jesszus, alapból jó helyesíró vagyok, ez mellé ment most
szept. 14. 11:44
 9/18 anonim válasza:
Szia, majdnem megfelelek, majdnem mert 30as vagyok. Házas vagyok, ismerkedni nem lehet, de mindegy hisz te sem bepasizni akarsz, azt írtad, írni, beszélgetni lehet, de akkor valami izgalmasról, nem a munkáról vagy mi a kedvenc színed különben nem név nélkül lennék itt.
szept. 14. 15:01
 10/18 anonim válasza:
Szia, irj ha szeretnel szivesen beszelgetnek, aztan meglatjuk 😊
szept. 14. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!