Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt normális huszonéves...

Vannak itt normális huszonéves férfiak, akiken látszik is, hogy sportolnak valamit?

Figyelt kérdés
Mindig csak 40 feletti vagy elhízott, esetleg nem túl igényes férfiak írkálnak perverzségükkel. Ha írsz, kérlek ne egyből szexel kapcsolatos kérdéssel kezdj, és ne kérd el az elérhetőségem! Nem bepasiznibszeretnék itt.
szept. 14. 10:33
1 2
 11/18 anonim válasza:
persze h meglátszik, de 31 vagyok
szept. 14. 17:31
 12/18 anonim válasza:
Te milyen idos vagy?
szept. 14. 17:55
 13/18 anonim válasza:
A sakkozókon valószínűleg meglátszik, hogy intelligensebbek, mint te.
szept. 14. 18:09
 14/18 anonim válasza:
#4 Így viszont a megszokott 20-30 helyett "csak" 4-5 jelentkező lesz.
szept. 14. 19:38
 15/18 anonim válasza:
#3: "De ha nem bepasizniszeretnél ITT, akkor mit számít hogy izmos vagy sem?" Mert felszínes. Utána persze próbál szépíteni, hogy "lehessen beszélgetni is a pasival", de az egész kérdése a külsőről szól, semmi többről (mondjuk egyébként is zavaros a mondókája, mert állítólag nem pasizni akar, de azt nem fejti ki, hogy akkor mégis mit szeretne). Valószínűleg egy tipikus tucatnő, aki szokás szerint királylánynak képzeli magát.
szept. 14. 21:03
 16/18 anonim válasza:
Én beszélgetnék, de nem tudom miért ennyire fontos a külső, ha beszélgetni akarsz. Témát ilyenkor lehetne írni, hogy mik érdekelnek, és hogy mivel foglalkozol, mit tanulsz.
szept. 15. 20:11
 17/18 anonim válasza:
Ezt mondjuk én se tudom értelmezni. Ha nem társkeresés csak beszélgetés, akkor miért élvez elsöbbséget ha sportos és izmos a másik fél? Mi van ha mellette tök buta, és egyszerű, és nincsenek témái? Vagy képeket fogtok egymásról nézegetni, ki mennyire van jó formában? :) Mondjuk az is kellemes elfoglaltság a maga módján, talán még tovább is kitart majd nektek mint 1-1 átlagos itteni ismerkedés.
szept. 15. 20:23
 18/18 anonim válasza:
Vannak de azokkal te szoba se allsz, föleg nem itt...
szept. 15. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!