Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szarul esik a dolog, bár...

Szarul esik a dolog, bár lehet nem kellene?

Figyelt kérdés

Friss "élmény". Nyitott, barátkozós férfi vagyok. Többször is volt már velem hasonló és szarul tud esni.


Az ember szokott beszélgetni társaságban és vannak akik szintén nyitottak és lehet velük dumálni. Jó fejek úgymond. Viszont nők részéről gyakran tapasztalom, csak addig "jófej" és barátkozós amíg ki nem derül van gyerekem és párom. Hangsúlyozom ezek nem randik. Hétköznapi beszélgetések. A közelmúltban munkahelyen kettő és egy konditermes példa is volt. Ahogy ez kiderült már némelyik köszönni is alig akart. Férfiak részéről ezt sosem tapasztaltam. Ha van gyerekem és párom, ha nincs, ugyanúgy tudunk beszélni.


Tudom nem kellene ezzel foglalkozni, csak pont tegnap volt egy ilyen esetem a munkahelyen. Azt hittem tök normális jófej munkatárssal dumálok időnként.


okt. 2. 08:15
1 2
 11/15 anonim válasza:

Hmm...én nőként szoktam úgy járni, hogy ha nős-gyerekes pasival barátkozom, féltékeny a felesége. Pedig nekem is van párom, akit nem cserélnék le senkiért.


A féltékeny feleséges kollégámat nagyon szerettem mint embert. Tök jókat beszélgettünk. Jó volt a másik nézőpontjából is megszemlélni a világot. Annyit mesélt már a gyerekeiről, a feleségéről, hogy szinte úgy éreztem ismerem őket.

okt. 3. 01:27
 12/15 anonim válasza:

Igen, ez így van, megerősítem a 11-es hozzászólást. Akinek felesége van, lehet féltékeny az asszony nagyon is!


Egy ügyvéd ismerősömmel nem túl régen nagyon közeli baráti viszonyunk volt. Aztán emlegette, hogy a volt feleség mindenkire féltékeny, és ezért nem lehet hozzá odamenni - egyszer elmehettem, mert gyógyszert vittem neki.


Akkor ugyan nem történt semmi baj egyáltalán, de tegnap értesültem megint, hogy milyen súlyos influenzával fekszik otthon az ügyvéd. Most nem lehet kimenni hozzá, nehogy fertőzzön. (40 fokos láza van.)


Én nem kockáztatnék. Az asszony nem akar egyáltalán visszamenni az ügyvédhez, mert másik párja van, de azért a végtelenségig ragaszkodnak egymáshoz a közös gyerek miatt is, aki már felnőtt lett. Szóval bonyolult ez...

okt. 4. 10:05
 13/15 anonim válasza:

Ja, azt nem írtam, hogy azóta nekem is van stabil párkapcsolatom, amióta az ügyvéddel szoros volt a barátság. (Kicsit lazult fokozatosan a szoros barátságunk az utóbbi időben az én párom miatt.)


Már nem egyedül mentem volna ki hozzá a gyógyszerrel, ha igényelte volna. Ne legyen félreértés véletlenül sem. De biztosan megoldódik a gondja valahogyan.


12-es válaszoló vagyok.

okt. 4. 10:08
 14/15 anonim válasza:
Hány éves vagy Kérdező és miért keresel női barátot? Mire vagy kíváncsi az életükkel kapcsolatban?
okt. 4. 10:09
 15/15 A kérdező kommentje:
14. Hétköznapi ismerkedés, beszélgetést képzelj el. Nem keresek szándékosan nő barátot, férfiakkal ugyanúgy beszélek. Van különben nő barátom is. 40 elmúltam már.
okt. 4. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!