Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szarul esik a dolog, bár...

Szarul esik a dolog, bár lehet nem kellene?

Figyelt kérdés

Friss "élmény". Nyitott, barátkozós férfi vagyok. Többször is volt már velem hasonló és szarul tud esni.


Az ember szokott beszélgetni társaságban és vannak akik szintén nyitottak és lehet velük dumálni. Jó fejek úgymond. Viszont nők részéről gyakran tapasztalom, csak addig "jófej" és barátkozós amíg ki nem derül van gyerekem és párom. Hangsúlyozom ezek nem randik. Hétköznapi beszélgetések. A közelmúltban munkahelyen kettő és egy konditermes példa is volt. Ahogy ez kiderült már némelyik köszönni is alig akart. Férfiak részéről ezt sosem tapasztaltam. Ha van gyerekem és párom, ha nincs, ugyanúgy tudunk beszélni.


Tudom nem kellene ezzel foglalkozni, csak pont tegnap volt egy ilyen esetem a munkahelyen. Azt hittem tök normális jófej munkatárssal dumálok időnként.


okt. 2. 08:15
1 2
 1/15 anonim válasza:

Biztos olyan jó pasi vagy, hogy mindegyik többet akart volna tőled…

🥴🥴🥴😄


Én nő vagyok, de még sosem tettem ilyet és a környezetemben sem tapasztaltam 🤷🏻‍♀️

okt. 2. 08:50
 2/15 A kérdező kommentje:

Van ilyen hogy valakivel el tud képzelni az ember többet is, ezzel nincs gondom. Velem is előfordul, de nem fogok barátságtalanabb lenni mert van párja.


"és a környezetemben sem tapasztaltam" Ezt nyilván csak az érintettek tapasztalják. A környezetnek nem tűnik fel, hogy valaki már kevésbé barátságos, csak ha nagyon figyel az ilyen dolgokra. Nekem sem tűnne fel.

okt. 2. 09:04
 3/15 anonim válasza:

Dehogynem lehetne beszélgetni. Beszélgetni bármikor, bárkivel, csak ők valószínű többet gondoltak a dologba, s utána már felesleges energiának érezték.

Képzeld én meg nőként is észrevettem, hogy nők velem így csinálnak.

Ahogy kiderül, hogy az én magánéletem rendben, elfordulnak, már nem akarnak barátkozni, savanyú lesz rögtön a szőlő, hogy nem fogjuk közösen szapulni a férfiakat és együtt szingliskedni v. vadászatra menni.

okt. 2. 09:21
 4/15 A kérdező kommentje:

3. Elhiszem hogy valós tapasztalat ez is. Érdekes jelenségek.


"ők valószínű többet gondoltak a dologba, s utána már felesleges energiának érezték"


Igen, gyakorlatilag ez történik. Nagy csalódás részemről (emberileg), mert kivétel nélkül mindegyik normális kedves nőnek tűnt. Mindegy is. Gondoltam kiírom magamból.

okt. 2. 09:27
 5/15 anonim válasza:

4. Átalakult a világ, ezzel az emberi kapcsolatok és a kommunikáció, egy csomó butaságot is sugall a média. Nagyon sokan panaszkodnak, hogy magányosak (akár társas), de nem tesznek ellene, lesarkítják, elzárkóznak inkább. Aki nem tud egy hétköznapi beszélgetést függetleníteni a magánéletétől, azzal talán jobb is ha folytatódik a barátkozás.

3.

okt. 2. 09:39
 6/15 anonim válasza:
jobb is ha NEM folytatódik...
okt. 2. 09:48
 7/15 anonim válasza:
Nem akar balhét, ezért tovább áll. Hiheti azt hogy féltékeny a párod, és nehogy félreértés legyen abból hogy beszélgettek. Barátság is jobb ha két független ember között van.
okt. 2. 11:07
 8/15 A kérdező kommentje:

"nehogy félreértés legyen abból hogy beszélgettek"


Munkahelyen vagy konditeremben milyen félreértés lehet? Nem titkos helyeken társalogtunk. Szerencsére nem minden nő ilyen, és normális azután is mikor megtudja van párod. A férfiakat pedig nem is érdekli.

okt. 2. 11:18
 9/15 anonim válasza:
Én fordított helyzetet is el tudok képzelni:azt hiszik ezek a visszavonulós nők hogy Te majd később esetleg többet szeretnél. Nem kell hogy erre okot adj, egyszerűen csak óvatosak,esetleg volt hasonló tapasztalatuk ahol a semleges csevej átment egy idő után bizalmasabb célzásba. Én is voltam sajnos már így és a pasi azt hitte,hogy a semleges beszélgetésből akár több is lehet.
okt. 2. 15:19
 10/15 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam szívesen beszélnek velem. Keresték a társaságom, ezért volt feltűnő az éles váltás miután kiderült kapcsolatom van.
okt. 2. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!