Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Segítségre lenne szükségem...

Noname2007 kérdése:

Segítségre lenne szükségem !!Szeretnék megtalálni valakitTudom ennyi alapján nehéz .De :?

Figyelt kérdés
De :Pesten él és ott is dolgozik valahol a Duna közelében egy épületben .Rövid,barna hajú srac .Az anyukája elhunyt.Az egyik karján a vállától lefelé egy tetko van.Nyilvan ez nem a legfontosabb,de van egy kocsija ami vagy Audi vagy BMW. Motorozik éssedoo-s képe Isvan kint instánUi:azért szeretnem megtalálni mert nehéz élete van és segíteni szeretnék neki
tegnap 20:46
 1/7 anonim válasza:
És még azt elfelejtettem írni, ho6hy miután segítettem neki, szeretnék vele boldogan élni, míg meg nem halunk. Meg nem ártana, ha jól kikormolna, mert nagyon be vagyok nedvesedve tőle!
tegnap 21:02
 2/7 anonim válasza:
Rövid, barna hajú, tetkós srác, aki Pesten él és ott is dolgozik a Duna közelében egy épületben. Ha ez alapján nem találod meg, hát nem tudom hogy lehetne...
tegnap 21:16
 3/7 anonim válasza:
Ezzel a leírással annyira megnehezítetted a helyzetünket, szerintem ezek annyira egyedi jellemzők kombinációja, hogy kötve hiszem, hogy akár egyetlen ilyen ember is élne Pesten.
tegnap 21:20
 4/7 anonim válasza:
Mi az az éssedoo?
tegnap 21:34
 5/7 anonim válasza:
Instán ha van kint róla kép, miért nem írsz rá ott? Vagy kérdezed meg, mi a gyász a neve?
tegnap 23:15
 6/7 anonim válasza:
Nekem se egyszerűbb az életem, mégse akar megtalálni senki.
tegnap 23:16
 7/7 anonim válasza:
Van egy Pesten láttalak nevű facebook csoport. Írd be oda a kérdést hátha.
tegnap 23:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!