Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve itt értelmes...

Lenne kedve itt értelmes embereknek barátkozni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem képcserézni szeretnék, nem sz3xchatelni, nem egy éjszakás kalandozni! Barátokat keresek:)


Magamról: 18 éves lány vagyok, jelenleg iskolába jàrok de meklette diákmunkán vagyok. Eddigi szociális/baràti életem eléggé gyatra és most ébredtem rá az elmúlt 1 hónapban hogy basszus, el kellene kezdenem egy kis szociális életet élni, így megszületett a döntés hogy az első hely ez lesz ahol próbálkozom, hátha.

Imádom a természetet, szivesen mennék baràtokkal természetbe és ott izgi programokat csinálni. Bulizni is szeretnék, de nem az ilyen himni-limbi diszkóra gondolok, hanem rave, techno. Mindennapos chatelésben is benne vagyok, amikor időm engedi szivesen üzengetnék baràtokkal. Eléggé szabad, liberális felfogású vagyok, bàrmiről el lehet velem beszélgetni, elvileg jó beszélgetőtàrs vagyok, ezt egy párszor megkaptam😅


Szóval, aki szivesen szerezne egy értékes barátot, és ápolná valamennyire a baràti kapcsolatot, dobjon egy privit, vagy egy kommentet és akkor beszélgessünk😁

átmehetünk ezutàn más felületre is beszélgetni


tegnapelőtt 23:14
 1/4 anonim válasza:
Merre laksz?
tegnap 04:46
 2/4 Gál Gábor 2024 válasza:
Nem, túl öreg vagyok hozzád. :(
tegnap 06:20
 3/4 anonim válasza:
Ne haragudj, de veled problémák lehetnek lelkileg, ha azt gondolod, hogy ez az anonim oldal a megfelelő a barátkozásra. Nem véletlen, higy sem az iskolában, sem a diákmelóban nincs személyes interakciód és barátaid. Kommunikációs gondok, szociális fóbia, egyéb mentális zavar. Ennek járj utána, mert 18 évesen a tőled 500km-re élő 50 éves Endre bà, (aki 20 éves Lilinek adja ki magát) nem lesz a barátod.
tegnap 07:21
 4/4 anonim válasza:

Az eddigi válaszokra:

Igenis lehet anonim módon barátkozni, aztán idővel felfedhetjük magunk. Saját magamból kiindulva, így születtek a legjobb és legtartósabb barátságaim. A suluban, munkahelyen nem sikerült. Talán pont azért működik, mert így nem a külső, meg egyéb jelentéktelen dolgok alapján választunk, hanem hogy mennyire jövünk ki.

A távolság nem kéne gond legyen. Utaztam én már 5 órát is 3 átszállással baráthoz, aztán ugyanennyit vissza, havi 2x. Megérte? Abszolút! Létezik egy olyan találmány, hogy országbérlet, sok jót tud.

A kor csak egy szám. Nem tehet arról az ember, hogy mikor született, nem mi döntjük el. Párkapcsolatban a gyerek miatt valamennyire számíthat, mivel idővel nehézkes lesz a dolog, de egy barátságban abszolút jelentéktelen.

Kérdező: Ha ezek után szeretnél barátkozni velem, itt vagyok.

tegnap 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!