Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért ennyire vonzóak a...

Miért ennyire vonzóak a koreai, ázsiai férfiak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon szeretem a koreai, ázsiai filmeket-sorozatokat és annyira vonzóak benne a férfiak hogy az elképesztő. Pesten is szoktam látni nagyon jóképű fiúkat. Ha van itt koreai illetve ázsiai kommenteljen. Szívesen beszélgetnék. :) Annyira kedves embereknek tűnnek!

ma 00:18
1 2
 11/18 anonim válasza:

Itt van néhány Koreai sportoló. Ők nem színészek. A hétköznapi melósoknál persze ők is sokkal jobbak.


[link]

ma 12:48
 12/18 A kérdező kommentje:
11-es. Szerintem közöttük is van pár jóképű! Köszönöm hogy ezt elmondtátok! A műtétekről egyáltalán nem is hallottam, gyanús is hogy ennyire tökéletes az arcuk!
ma 12:52
 13/18 anonim válasza:
És a Dél koreaiak még a jók. Az egyik legfejlettebb része Ázsiának, így a férfiak is normálisabban néznek ki. Nézz meg egy vietnámit vagy kambodzsai pasit.
ma 12:55
 14/18 A kérdező kommentje:
Magyarban is van egy híresség, (Düki), Duc Anh Tran, na ő is nagyon jóképű!!
ma 13:00
 15/18 anonim válasza:
Akkor neked bejönnek az alacsony pasik? Manapság ritka.
ma 13:02
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen annyira alacsonyak, én is csak 150cm vagyok. :)
ma 13:11
 17/18 anonim válasza:
Oké. Hozzád képest tényleg nem alacsonyak. Én magas lennék a 186centimmel :)
ma 13:13
 18/18 anonim válasza:
Nem férfiasak ezek a színészek.
ma 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!