Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért ennyire vonzóak a...

Miért ennyire vonzóak a koreai, ázsiai férfiak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon szeretem a koreai, ázsiai filmeket-sorozatokat és annyira vonzóak benne a férfiak hogy az elképesztő. Pesten is szoktam látni nagyon jóképű fiúkat. Ha van itt koreai illetve ázsiai kommenteljen. Szívesen beszélgetnék. :) Annyira kedves embereknek tűnnek!

ma 00:18
1 2
 1/18 Awatpr0 válasza:

Azért, mert te europai vagy, és az ázsiai férfiak itt kisebbségben vannak. Nagy sikered lenne Ázsiában:D

Nekem is nagyon bejönnek az ázsiai nők, életem legszebb nyaralása lesz ha eljutok Ázsiába😍

ma 00:30
 2/18 anonim válasza:
Én nem sok jóképű férfias ázsiait láttam. Vannak nálunk filippínók, kínaiak, vietnámiak, japánok, koreaiak. Egyik rondább, mint a másik. A legtöbb koreairól meg el sem lehet dönteni mi a neme.
ma 02:12
 3/18 anonim válasza:
Van róla fogalmad mennyi kozmetikai beavatkozáson vannak túl a koreai színészek? A saját anyjuk nem ismerne rájuk. A műtétek nélküli valóság rohadtul más, de hiába mondom, úgyse voltál még Ázsiában.
ma 02:32
 4/18 anonim válasza:
Kár volt annyit költeniük kozmetikára. Meleg felvonulásra valók, ahogy kinéznek. Van egy csomó koreai a munkahelyemen. Semmi pénzért nem jönnék össze velük, nemcsak a külsejét, hanem a viselkedésük miatt sem
ma 02:54
 5/18 anonim válasza:

Hat a színészek nyilván a szépek basszus :D

Ázsia is tele van ronda férfiakkal

ma 03:13
 6/18 anonim válasza:
Egyáltalán nem azok.
ma 08:22
 7/18 anonim válasza:
A kérdező még nem volt Ázsiában.
ma 08:28
 8/18 anonim válasza:
Nem tudom, rám mindig úgy néznek, mintha csináltam volna valami rosszat. Gyanús vagyok nekik valamiért. 😑
ma 08:40
 9/18 A kérdező kommentje:
A Koreai színészek pl (Kong Ju, Byeon Woo Seok, Kim Jung-Hyun) annyira helyes férfiak! Koreában nem így néznek ki a pasik?
ma 12:35
 10/18 anonim válasza:

9-es


Mivel Ők színészek, ezért biztosan előnyösebben néznek is ki, mint az átlag koreai férfiak.


Elég megnézni a többi nem koreai médiát, mindig a szép emberek vannak megjelenítve.


Summázva a mondanivalóm, akiket látsz a műsorokban, Ők kb. mindenkinek helyesek vagy legalábbis nem csúnyák.

ma 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!