Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve a...

Valakinek lenne kedve a Debreceni sörfesztiválon találkozni egy humoros barátságos helyes pasival? Senki nem ér rá ismerőseim közül de ki akarok ma is menni és nem akarok egyedül menni. 25/f

Figyelt kérdés
Ha kíváncsi vagy a kinézetemre akkor írj és meg tudom mutatni ha ez valamennyire érdekelt dolog.

aug. 17. 11:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem
aug. 17. 12:06
 2/14 anonim válasza:
Ott tali, rövid farmerban leszek, meg fehér pólóban. Fekete a hajam.Nyugodtan szolits le! Pussz
aug. 17. 12:08
 3/14 anonim válasza:
Mutasd!
aug. 17. 13:08
 4/14 anonim válasza:
menj inkabb notar maryra a visztoronyba
aug. 17. 13:46
 5/14 anonim válasza:
Vesszőktől ne félj.
aug. 17. 14:26
 6/14 anonim válasza:

Itt van 5 válasz, elvileg 5 16 év feletti embertől, aki elfogadta regisztrációkor az oldal

szabályzatát, és használati feltételeit.


Ehhez képest ez az 5, 16 év feletti ember zsinórban olyan választ adott egymás után a kérdésre, amiről mind tudják jól, hogy nem egy segítő szándékú, illetve nem egy a kérdés szempontjából érdekes megjegyzés.


Ilyenkor olyan kíváncsi lennék ezekre az emberekre, mikor leírják ezeket a dolgokat, mi megy végbe a fejükben, miért éreznek így, hogy ezeket le kell írni stb-stb...

aug. 18. 06:53
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen jól mondod. Pedig én tényleg normális szándékkal irtam ki ezt de végül nem ért semmit az egész.de nem zavart ez a dolog csak azért reméltem ,higy lesz legalább egy pár normális válasz.
aug. 18. 09:39
 8/14 anonim válasza:

#6-os, az az apróság ne is zavarjon a kérdéssel kapcsolatban, hogy egy idegennel akar dugni az illető (lásd címke), de a kérdésben meg mellébeszél (ismerősei nem jönnek el). Ja, és ezt persze a barátkozás kategóriába.


Tudod, erre mondják, hogy hülye kérdésre hülye válasz.

aug. 18. 11:26
 9/14 anonim válasza:
ráadásul elvileg humoros, aztan mégse érti a poént
aug. 18. 11:55
 10/14 anonim válasza:
6. De, az 5-ös segítő szándékú!
aug. 18. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!