Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valahol lehet úgy ismerekdni...

Valahol lehet úgy ismerekdni lányal, 20 és 35 év közt, hogy csak beszélgetni szeretnék vele?

Figyelt kérdés

Szeretnék okos, intelligens barátot/barátokat. Aki(k)nél, nem feltétlen csak a sex az elsődleges, persze arról is lehet beszélgetni, de tartalmas időtöltés és nem agyzsibbasztás a cél.

Gondolok itt olyanra, hogy beűlni valahova, kötetlenűl tabuk nélkűl beszélgetni. Bármiről, a fű növésétől kezdve a neurális hálozatokig..

Ha más is történne az nem kizáró ok, de nem is ez a cél!



júl. 31. 07:55
 1/10 anonim válasza:
meglepne
júl. 31. 08:10
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez az én bajom.

Mintha nem lenne ilyen ember már.

júl. 31. 08:16
 3/10 anonim válasza:
Te fiú vagy?
júl. 31. 08:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem odaírni..
júl. 31. 08:48
 5/10 anonim válasza:

Aj, de jó lenne ilyen beszélgetés! Csak én már kicsit idősebb nő vagyok (45).

Ez meg az én bajom :D

júl. 31. 10:26
 6/10 anonim válasza:

Társkeresők? Sokan csak beszélgetni vannak ott...


Ha kifogod azt az 5 értelmeset, akkor lehet.

júl. 31. 10:54
 7/10 búzaszem válasza:
Sokan vagyunk így, én is majd 40 éves férfiként. Mégsem egyszerű. De az okosok szerint minden pillanat szólhat beszélgetésről, akár a vonaton, akár a folyóparton. Az online világban már csalódtam, ott alig van őszinte ember. Egy dolgot tehetsz, maradj mindig egyenes, korrekt, aztán hátha lesz, aki értékeli is. Évek alatt 1-2 emberrel tudtam érdemben beszélgetni, programokat csinálni, nem tudnak manapság már mit kezdeni sokan azzal, aki tudja mit akar és korrekt módon teszi. Ha vannak hobbik, amik érdekelnek érdemes abban járatosakkal beszélgetni és abból hátha lesz barátság. Nekem nem sikerült az sem, de ki tudja, lehet te sikerrel jársz.
júl. 31. 12:02
 8/10 anonim válasza:
Én beszélgetnék 45 evessel is, ha jó partner benne. 35/F
júl. 31. 12:18
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es.

Szörnyű világ lett.. ez a nyomi online élet..

júl. 31. 14:01
 10/10 anonim válasza:
Én már elmúltam 35, de beszélgetésre nyitott vagyok.
júl. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!