Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Feedee lányok, van kedvedtek...

Feedee lányok, van kedvedtek beszélgetni?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Nem tartozom ebbe a fétis kategóriába, én magam nem is vagyok túlsúlyos, nem is szeretnék az lenni, inkább sportos vagyok, aktívan sportolok is.


Viszont nagyon érdekel és kíváncsi is vagyok az olyan lányokra, akiknek ilyen fétise van. Tudom mit jelent, hallottam is róla már, de még mélységekben sosem volt alkalmam meghallgatni egy ilyen lányt erről a fétiséről, hogy mi az amit szeret benne, hogyan működik ez nála, és honnan eredhet, meg hasonló. A kíváncsiságom mellett persze elismerem, hogy valamilyen szinten be is jön nekem, ha egy lánynak van egy ilyen fétise. Azt viszont fontos kihangsúlyoznom, hogy csak az a szint jön be, ami még ész szerű keretek között van tartva, és nem veszélyezteti a saját egészségét vele, tehát van az a durva szint ami nekem már nem jön be. Elítélni persze nem ítélem el őket sem.


Szóval a lényeg, hogy szeretnék fedee lányokkal beszélni, akik ha úgy érzik jól esne nekik is erről a fétisükről kitálalni valakinek, aki nem ítélkezik felettük, és lelkesen meghallgatja őket róla.



júl. 30. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Nem
júl. 31. 13:30
 2/4 anonim válasza:
Nincs, mert magyar ember eves kozbe nem beszél 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
aug. 1. 06:33
 3/4 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
szept. 1. 21:09
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon-nagyon-nagyon kevés feedee lány van..:-(
szept. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!