Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Az anonim barátkozás alkalmas...

Az anonim barátkozás alkalmas olyasmire, mint egy gyónás... vagy terápiás ülés... azaz, névtelenül és ellazulva lehet olyan dolgokat elmondani egymásnak, amit sehol máshol?

Figyelt kérdés
júl. 30. 17:32
 1/7 anonim válasza:

Nem nagyon

Egy másik ember nem szemetes kuka

Ezért vannak a pszichológusok..

júl. 30. 18:09
 2/7 anonim válasza:
Segíteni olyan szinten nem fog de ha nincs kinek elmondanod hajrá
júl. 30. 18:13
 3/7 anonim válasza:
nekem elmondhatod
júl. 30. 18:20
 4/7 anonim válasza:

"azaz, névtelenül és ellazulva lehet olyan dolgokat elmondani egymásnak, amit sehol máshol?"


Persze amennyiben a másik felet egyáltalán érdekli a sok baromság amit összehordasz. Ha valaki elkezd nekem panaszkodni meg az élettörténetét mesélni megmondom hogy kössz de nem érdekel lapozzunk szvsz

júl. 30. 18:39
 5/7 anonim válasza:

Nem minden esetben, pl.: ha olyan a téma, hogy "Az exem...", és ezt egy olyannak mondod, akinek az életben még nem volt párkapcsolata, akkor nehezen fog mit válaszolni rá.

De hasonló, ha egy gazdag egyén beszél egy igen szegénnyel, mert az egyik nem tudja, milyen a másik élete...

júl. 30. 20:23
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudjátok, mindenki magából indul ki :)


Köszi a válaszokat.

júl. 31. 05:57
 7/7 anonim válasza:
Szerintem meg megvan ennek a maga érdekessége és izgalma. Én is kezdtem már el levelezni emberekkel úgy, hogy semmit nem tudtam róluk, és igenis jó volt ismeretlenül elmondani dolgokat. Jó, itt most gondolom személyes találkozásokról van szó, de végül is abból is kisülhet akármi.
júl. 31. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!