Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt akik hasonló...

JesseCuster kérdése:

Vannak itt akik hasonló problémákkal küzdenek és szeretnének beszélgetni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Gyerekkorom óta küzdök szociális szorongàssal. Próbáltam változtatni, kijönni a komfort zónámból, megfogadtam, hogy nem fogja ez beárnyékolni az életem. Felköltöztem 3 éve Budapestre. Kereskedelemben kezdtem dolgozni, direkt, hogy szociálisan fejlődjek.

Önfejlesztő könyvek és pszihológus is sokat segített.

Már sok dolog könnyebben megy mint régen.

Pár hónapja lettem 30 és egzisztenciális válságba kerültem. Úgy érzem megrekedtem és zsákutcában vagyok. A depresszió és magány most nagyon erős, próbálok kiutat keresni, elkezdtem újra futni, de nincs sok motivációm. Most érzem, hogy teljesen belefáradtam ebbe a szélmalom harcba. Pedig nagyon vágyom egy kiegyensúlyozott, normális, egészséges, boldog életre.

Érzékeny, kedves, empatikus személyiség vagyok. Szeretem a könyveket, filmeket, sorozatokat, zenét, videójátékokat.

Szívesen beszélgetnék sorstársakkal, szeretnék, ismerkedni, barátokat szerezni, hátha tudnánk egymásnak segíteni, közös programokra nyitott vagyok.



júl. 29. 23:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz 24F
aug. 1. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!