Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Autós beszélgetésekre ki...

Autós beszélgetésekre ki mennyire vevő? Budapesti estében autózás?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne egy ilyenhez kedve az itt jelenlévőknek? Több embert keresek, esetleg ha van egy csapatotok szívesen csatlakozom. Fiú vagy lány lényegtelen. Gondolok itt olyanokra, hogy mekizés, autózás belvárosban, kilátók nézése, Dunapart és társai
júl. 17. 21:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Árpád híd... kösz de kösz nem
júl. 17. 21:29
 2/13 anonim válasza:
Valami kevésbé környezetszennyező hobbit is ki lehetne találni.
júl. 17. 21:35
 3/13 anonim válasza:

Biztos, hogy nem ülnék be egy vadidegen kocsijába, akiről semmit nem tudok..

De jó szórakozást!

júl. 17. 21:43
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 nem gyorsulás, hanem városnézős autózás


#2 autózni szeretek


#3 mint írtam meglévő csapathoz is csatlakoznék, mert egyedül autózni nem mindig szórakoztató


De köszönöm az eddigi válaszaitokat is

júl. 17. 21:47
 5/13 anonim válasza:
Jó ötlet,csak eltörtem a lábam most
júl. 17. 21:51
 6/13 anonim válasza:
Csak mert szeretsz autózni, már egyáltalán nem érdekel, milyen szennyezéssel jár ez, és hogy mások a te benzinbűzödet lélegzik be csak azért, mert neked éppen jól érezni van kedved magad.
júl. 17. 21:51
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Írok privátban


#6 nézd, nem lehet mindenkinek a konditerem, vagy a kerékpár a kedvenc szabadidős tevékenysége. Nekem ez rögzült be.

júl. 17. 22:03
 8/13 anonim válasza:
Jó ötlet viszont ezeket a beszélgetéseket valószínűleg csak itt tudod majd össze hozni.
júl. 17. 23:44
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 ha a kis lépés is a cél felé visz azt is meg kell lépni
júl. 17. 23:47
 10/13 anonim válasza:
De akkor megkell kérdezni, hogy ki lenne még ebben benne. Ha többen is akkor kell egy időpont. Téma meg lesz bőven.
júl. 17. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!