Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikorra várható a Retro Rádió...

Mikorra várható a Retro Rádió megszűnése?

Figyelt kérdés

Az hogy másik országos kereskedelmi rádió lesz.


Engem továbbra is nagyon zavar hogy az egész országban ahogy az én lakhelyemen nem fogható olyan rádió ami játszaná az aktuális slágereket, mivel a Petőfi Rádiót magyar zenei rádióvá alakították, az internetes rádióhoz térerő kell és az nincs mindenhol, az autóban kéne vételi lehetőség.



júl. 17. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Akárhányszor fogod még kiírni (akár itt, akár Redditen, láttam hogy ott is törölték a kérdéseid), továbbra sem tud neked senki a távoli jövőben talán bekövetkező dolgokra választ adni. Fogd már fel végre.
júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Remélem ameddig élek hogy soha. Szeretem ezt a rádiót.
júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Egy ideig még biztosan lesz, amíg elvannak úgy, hogy kb. 50 számot ismételgetnek folyton, és bejön a sok igénytelen boomernek.

Nem beszélve Bochkorról. Nem sok ostobább, gusztustalanabb celebet tudnék mondani.

júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem most.
aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj benne, ebben az évtizedben nem fog.
aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Rádió 1 hamarabb meg fog szűnni.
aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!