Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Létezik keresztény ifjúsági...

Létezik keresztény ifjúsági csoport valamilyen platformon, ahol hasonló gondolkodású fiatalokkal lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt messenger, insta vagy akár discord csoportokra is. Szeretnék minél több keresztény embert megismerni, mert mióta többet foglalkozok a vallással megfogytak a barátaim, és sajnos az idei nyár nem úgy alakul, hogy ifjúsági taborba menjek. Létezik ilyen csoport vagy esetleg valaki gondolkodott már rajta? ^^

17L


júl. 12. 19:15
 1/3 anonim válasza:
Szia! Tényleg keresztény értékekről van szó, vagy orbán hívő vagy?
júl. 12. 19:52
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg keresztény értékekről van szó. Távol áll tőlem a politika, nem Magyarországon élek, így annyira nem is vagyok otthon benne. Csak amit hallok vagy olvasok. Nem tudom, hogy miből gondoltál erre, de nincs szó ilyesmiről.☺️
júl. 12. 22:35
 3/3 anonim válasza:
Ez megnyugtató 😊. Akkor azért nem érted mire gondoltam, mert nem tudod mi folyik itt, a politika és vallás nagyon össze lett mosva, a hívők bevannak csapva.
júl. 13. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!