Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 17-20 éves korig nincs itt...

17-20 éves korig nincs itt olyan fiú, akinek lenne kedve beszélgetni?😄

Figyelt kérdés

23 vagyok, légyszi idősebbek ne írjanak, puszi


N


jún. 29. 00:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam hogy alázol, azt írtam hogy próbálsz.


Ebben az esetben igen kétszínű a kommented, nem is értem a miértjét:D


Huszonéves lánnyal próbálsz kötöszködni a gyakori kérdéseken, ez elég sokat elmond rólad:D

jún. 29. 22:58
 42/72 anonim válasza:

Se nem proballak alazni se nem kötekszem. Egy kerdest tettem fel (mert hat ez az oldal erröl szol) amire te nem valaszoltal csak tamadasnak vetted 😂

Te bajod.🤷

jún. 29. 23:06
 43/72 anonim válasza:
Ja es mert huszon eves vagy te vedett vagy a kötekedes alol vagy ezt hogy kene elkepzelni? 😂
jún. 29. 23:07
 44/72 A kérdező kommentje:

"Egy kerdest tettem fel (mert hat ez az oldal erröl szol) amire te nem valaszoltal csak tamadasnak vetted"


Kommentszekció nem erre van.

És te szándékos rosszindulatúan és gusztustalanul fogalmaztad meg azt a kérdést, amivel egyedül magadat minősíted.

Nekem szégyen lenne, ha így nyilvánulnék meg.


"Ja es mert huszon eves vagy te vedett vagy a kötekedes alol vagy ezt hogy kene elkepzelni? "


Nem, csak az ember azt hinné hogy egy idős férfi nem áll meg primitív módon beszólni egy huszonévesnek, mert ő ennél a szintnél már valamivel feljebb van:D

jún. 29. 23:34
 45/72 anonim válasza:
Frusztralt vagy kerdezö nagyon az a baj 😂
jún. 29. 23:45
 46/72 anonim válasza:
Be vagy feszülve rendesen
jún. 29. 23:46
 47/72 anonim válasza:
Engedd el magad kicsit, nem talaltal meg tini fiucskat aki ellazit?
jún. 29. 23:46
 48/72 anonim válasza:
Hinni meg a templomba kell
jún. 29. 23:47
 49/72 anonim válasza:
Üdvözöllek itt gyakorin ez egy szinten aluli vilag neked
jún. 29. 23:48
 50/72 A kérdező kommentje:

"Frusztralt vagy kerdezö nagyon az a baj 😂"


Konkrétan értelmezhetetlen ez az állításod, nem lesz attól jogos amit írsz, hogy valótlan és alaptalan dolgokat állítasz rólam.

Lehet nekem is emojikat kellene minden mondatom után írni, úgy talán nem tűnnék frusztráltnak.

jún. 29. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!