Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 20 éves közgáz hallgató keres...

20 éves közgáz hallgató keres potenciális barátokat, ki szeretne rengeteget beszélgetni és hívásozni?

Figyelt kérdés

Olyan első soron lányokat keresek akik hozzám hasonlóan intenzíven élik meg a baráti kapcsolatokat, nem csak akkor írnak a másiknak amikor éppen "szükség van" a másikra.


1-2 info rólam:


- Pécsett tanulok a Pécsiközgázon

- kedvenc könyvem a leszarom rafinált művészete címet viseli

- diákszervezeti vezetőségi tag vagyok, mert ha van kis szabadidőm könnyen - unatkozom és kételkedem abban minek vagyok ott ahol és ezzel töltöm ki az időmet

- szeretek minden nap beszélgetni a barátaimmal, ezt csinálom filmnézés, sorozatozás helyett

- minden is érdekel legyen az politika, pszichológia, történelem, kisállatok

fontos számomra, hogy a barátaim önálló karakterek legyenek, ne nekem vagy másnak kelljen megmondani mi legyen életének minden egyes mozzanata


Kérem olyan emberek ne írjanak akik csak szeretnének egy adott témáról beszélgetni valakivel mert nincs kivel beszélgetniük éppen, barátszerzés céljából írtam ki a kérdést :)



2023. okt. 13. 21:40
 1/5 anonim válasza:
de
2023. okt. 13. 21:53
 2/5 anonim válasza:
Nem lesz sok a telefonszámlád a hívók miatt. :D
2023. okt. 13. 22:38
 3/5 anonim válasza:

Én szívesen barátkozom veled.

21L

2023. okt. 14. 07:29
 4/5 anonim válasza:

Én haverkodnék veled, de pasi vagyok :(

Pedig én is félig közgázos vagyok amúgy és nekem sincs kivel beszélgetnem:/

2023. okt. 14. 07:32
 5/5 anonim válasza:
ha nem lenne más én is szívesen beszélgetek,pasi vagyok nem annyira kommunikatív de fejlődöm.
2023. okt. 14. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!