Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 17-20 éves korig nincs itt...

17-20 éves korig nincs itt olyan fiú, akinek lenne kedve beszélgetni?😄

Figyelt kérdés

23 vagyok, légyszi idősebbek ne írjanak, puszi


N


jún. 29. 00:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim válasza:
Az ilyeneket addig kéne ütni amíg mozog
jún. 29. 15:24
 22/72 A kérdező kommentje:
#21 de erős férfi valaki
jún. 29. 15:47
 23/72 anonim válasza:
Fúj de beteg "emberek" léteznek🤮
jún. 29. 15:48
 24/72 A kérdező kommentje:
Azt írtam volna ki, hogy 40-50 évesek írjanak, egyből nem menne itt a férfihiszti😘
jún. 29. 16:27
 25/72 anonim válasza:
Igazuk van az elöttem szoloknak kicsit pedo vagy
jún. 29. 16:51
 26/72 anonim válasza:
Miért, ti nem unatkoztok? Képmutatók.
jún. 29. 16:58
 27/72 anonim válasza:

Hogy a fenébe lesz valaki attól pedó, hogy 17 évessel is dumálna/ismerkedne?

Ha annyira okosok vagytok, linkeljetek már valami relevánsat, ami igazolja, hogy ettől pedo valaki. Köszcsike puszcsika

jún. 29. 17:00
 28/72 A kérdező kommentje:

#27 csak frusztrált középkorú férfiak, akik bedurciztak hogy náluk 20 évvel fiatalabb lánynak nem kellenek:D

Ironikus, hogy éppen ők pedofiloznak, de ez nem esik le nekik

jún. 29. 17:03
 29/72 anonim válasza:
Én csak 23 vagyok, de én sem értem, hogy miért akarsz 17 éves fiúkkal ismerkedni. Én mindig is úgy tudtam, hogy a lányok szeretik, ha van egy kis korkülönbség a fiú javára, nyilván nem kell végletekben gondolkodni, de hogy egy 23 éves nő miért nem a vele azonos korú, vagy esetleg kb. 5 évvel idősebb férfiakkal akar ismerkedni, azt én nem teljesen értem még most sem. Egy 17 éves fiú még teljesen éretlen a legtöbb esetben, egy 23 éves nő pedig jobb esetben már elvégezte az egyetemet, vagy ha nem járt egyetemre, akkor már egy ideje dolgozik.
jún. 29. 17:12
 30/72 A kérdező kommentje:

"de én sem értem, hogy miért akarsz 17 éves fiúkkal ismerkedni"


Dehát neked nem is kell érteni, ez semmilyen szinten nem befolyásolja a te életedet:D


"Én mindig is úgy tudtam, hogy a lányok szeretik, ha van egy kis korkülönbség a fiú javára"


Képzeld el, nem mind a 4 milliárd nőnek ugyanaz tetszik:D

Vannak még egy páran, akiknek a fiatalabb fiúk tetszenek.

Semmilyen szinten nem vonzanak az idősebbek, úgy ahogy rengeteg nőnek a fiatalabbak nem tetszenek, ugyanaz a kettő, csak az egyik gyakoribb és elfogadottabb.


Ha 23 éves fiú ismerkedne 17 éves lánnyal, azt egyik középkorú férfi sem tartaná pedofíliának:D

jún. 29. 17:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!