Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek csetelni/b...

Van kedve valakinek csetelni/barátkozni egy 33 éves nővel?

Figyelt kérdés
jún. 26. 20:43
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

A nők soha nem írnak magukról semmit. Meg sem erőltetik magukat.

Az is igaz, minek? Így is itt van már a simp hadsereg akik ki vannak éhezve egy nőre. Remélem tudjátok hogy úgy sem fogtok vele beszélni.


Valószínűleg kamu is a nő. Általában nem is szoktak írni válaszba.

jún. 27. 00:35
 12/23 A kérdező kommentje:
#4 Azt írtam csetelni és barátkozni. Nem társat keresek.
jún. 27. 04:02
 13/23 A kérdező kommentje:
#6 Ne haragudj, de mi nem én vagyok?
jún. 27. 04:03
 14/23 A kérdező kommentje:
#9 és 10 Köszönöm a válaszotok. Sajnos annyira magányosnak érzem magam, hogy megpróbálom lesz, ami lesz. Egyébként azt vártam, hogy leginkább nők írnak, mivel nálam a barátkozás az nem társkeresést jelent.
jún. 27. 04:07
 15/23 A kérdező kommentje:
#11 szerintem inkább írj ki egy külön kérdést, mert itt kevesebben látják, mintha rendesen kiírnád.
jún. 27. 04:09
 16/23 A kérdező kommentje:
#12 Nem mondom azt, hogy nagy általánosságban nincs igazad, de ez most kivétel. Nagyon sokáig gondolkoztam, mire kiírtam. És aki privátban írt, annak már válaszoltam. Azoknak még tényleg nem, akik csak a komment részbe írtak, hogy írjak. És lehet el vagyok tévedve, de én nőkre számítottam leginkább és nem férfiakra, mivel minden szexualitást kizárva, tényleg csak témázgatni vagy barátkozni akarok.
jún. 27. 04:15
 17/23 anonim válasza:
Ha nem a szokásos kamu, akkor írj.
jún. 27. 05:33
 18/23 anonim válasza:

"Ne haragudj, de mi nem én vagyok?"


A 33 éves nő. Mert ugye a kérdés nem úgy szól, hogy veled. Én is megkérdezhetem 40 feletti pasikánt, hogy lenne-e kedve valakinek egy 18 éves lánnyal barátkozni, aki nyilván nem én vagyok.


De amint látod sok itt a gyanakvó, köszönhetően a sok unatkozó 16 évesnek, akik hasonló kérdéseket írnak, csak kamuból.

jún. 27. 09:06
 19/23 A kérdező kommentje:
#19 Én vagyok az a nő, csak félreérthetően fogalmaztam akkor.
jún. 27. 09:30
 20/23 anonim válasza:

Semmit nem írtál magadról. Pont hogy csak az incelek fognak így rád írni, mert nekik annyi is elég hogy nő vagy. Nőként szerintem a legkönnyebb bármilyen beszélgetésre partnert találni, de még így is hohy csak pár mondatot kellett volna írnod sem teszed meg es pont az inceleket vonzod be. Hidd el aki rád ír csak megdugni akar majd.


Én nekem pl. Értékes az időm, van életem, soha nem írnék így rá egy nőre sem, mert nem látszik az esélye hogy megtérülne. Egy incelnek viszont végtelen ideje van és ez neki a legfontosabb, ezért neki megéri a kockázat. Egy nő meg nem is lát semmit a szándékaidból..

jún. 27. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!