Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetés, barátkozás?

Beszélgetés, barátkozás?

Figyelt kérdés

28-éves, Budapesten élő sràc vagyok. Szívesen megismerkednék, barátkoznék nyitott, pozitív gondolkodású, jófej emberekkel 40-éves korig.

Szeretek nevetni, szabadban lenni,kirándulni,programokat szervezni, jókat beszélgetni, iszogatni, zenét hallgatni, társasozni. Örülnék ha ezekhez lenne társaságom is. Eddigi éveim alatt mindig is több lány barátom volt mint fiú, de srácok ti is írhattok.

Párkapcsolatban élek, így csak barátokat keresek. Illetve amit még tudni kell rólam hogy meleg vagyok. Nálam ez sem külsőségekben sem èletvitelben nem látszik, nem vagyok feminim.

Ha szimpatikus vagyok írj üzenetet, válaszolni fogok. :)



máj. 30. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek. Bár fiatalabb vagyok, de úgy gondolom érettebb a koromnál...
jún. 1. 16:13
 2/5 anonim válasza:

Ja, és vagy 3 órára lakom Budapesttől, de mindegy.

(Egy lány)

jún. 1. 16:14
 3/5 anonim válasza:
Szia, írj nyugodtan. 24/f
jún. 1. 16:21
 4/5 anonim válasza:
És arra van külön szabály, hány éves kortól írhatnak rád?
jún. 1. 19:35
 5/5 A kérdező kommentje:
18-éves kortól :)
jún. 1. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!