Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak még itt az oldalon...

Vannak még itt az oldalon normális emberek?

Figyelt kérdés
Akikkel lehet beszélni.

máj. 25. 03:48
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

Vagyunk egy páran,de már elég kétkedve olvassuk a kérdéseket.

De két embert itt ismertem meg,akik nagyon szimpatikusak .Már ezért megérte, még ha csak írogatás szinten is van ez az ismeretség.


F/Bp

máj. 25. 05:29
 2/34 anonim válasza:
Oké, de normális embereknek nem úgy kellene feltenni a kérdést, hogy néhány alap információ kiderüljön róluk, ők kifélék, mifélék?
máj. 25. 05:30
 3/34 anonim válasza:
Hogyne lennének, csak elég szkeptikusak vagyunk minden kérdezővel szemben, így mi csendesebbek vagyunk (meg szerintem kevesebben is vagyunk).
máj. 25. 05:31
 4/34 anonim válasza:

Szia itt vagyok


Ha gondolod írj 18f

máj. 25. 05:39
 5/34 anonim válasza:
Én vagyok az utolsó.
máj. 25. 07:21
 6/34 Palcsi71 válasza:
Én is normális vagyok 🙂😉
máj. 25. 07:23
 7/34 anonim válasza:
Én az vagyok, éppen ezért nem akarok.
máj. 25. 08:07
 8/34 anonim válasza:
Ha korban közel azonosak vagyunk, írj. (F42)
máj. 25. 09:01
 9/34 anonim válasza:
Ez főleg attól is függ, kicsoda a másik fél. Kicsit többet is írhattál volna magadról a bemutatkozásban, az megkönnyítené a döntést.
máj. 25. 09:34
 10/34 anonim válasza:
Kedves ismerkedni vágyók, normális emberként írjatok magatokról pár értelmes mondatot, sokkal jobb lenne úgy mindenkinek. Mért nem könnyítitek meg a saját helyzeteteket és a miénket is, hogy ne kelljen állandóan megkérdezni, hol laksz, hány éves vagy, mi a hobbid, stb. Én ezt a választ, nekem tök mindegy, nem szeretem. Az ember nyilván a saját korosztályával és hozzá közel élővel akar barátkozni, ismerkedni. Én a semmitmondó kérdésekkel már nem is foglalkozom, unom a napi 200 felesleges üzenetváltást, amiből aztán nem lesz semmi.
máj. 25. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!