Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak még itt az oldalon...

Vannak még itt az oldalon normális emberek?

Figyelt kérdés
Akikkel lehet beszélni.

máj. 25. 03:48
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni 20-as, de mostanra a társkereső is rég olyan, hogy bárki ülhet az adott profil mögött. Sőt, az összes netes ismerkedésre ugyanez rásüthető. Itt is hiába anonim felület ilyen szempontból, mivel végső soron ugyanúgy az ember számít aki mögötte van, és a beteg vagy lehúzós alakok itt is meg máshol is azért lesznek bőven. Tudni kell ügyesen szelektálni, de szerintem ez most nem kifejezetten gyk specifikus dolog. Hacsak azt nem nézzük hogy itt mostanság mintha tényleg sokkal több lenne a fedélzeti hibás, gázos elem. Igaz, nincsenek viszonyítási alapjaim. És hát az online társkeresőkről is rémes dolgokat olvasok ugyanúgy. Az emberek ahogy egymással bánnak, felülettől függetlenül is az manapság nem valami jó.
máj. 25. 16:30
 22/34 anonim válasza:

21

Természetesen bármilyen netes felületen lehet bárki egy arc mögött...pont ezért nem használom ismerkedésre az internetet..

Igazából az a véleményem hogy ha úgymond élőben ismerkedsz,teszem fel találkozol a bevásárlóközpontban egy nővel vagy férfival,beszélgetésbe elegyedtek..tsalálkozókra kerül a sor..akkor sem tudhatod hogy kivel sodort össze a sors,mi a múltja,milyen titkai vannak,ki ő valójában..

Igen,gyanakvó vagyok,lehet túlságosan is..

De sajnos rossz dolgokat,történteket látok a környezetemben,veszekedések,válások,csonka családban felnövő gyerekek..

Sokszor érzem én is hogy jó lenne egy társ hisz jó érzés amikor valaki hazavár,van melletted valaki aki meghallgat,figyel rád,vigyáz rád..

De rizikós.

máj. 25. 16:59
 23/34 anonim válasza:

Szia.

21/L

máj. 25. 17:41
 24/34 anonim válasza:
Én igyekszek normálisan, érdeklődően beszélgetni azokkal, akik esetleg rám írnak vagy akikre én írok rá időnként. Vannak olyanok, akikből úgy kell kihúzni az információt, nem igazán értem mire is megy ki az egész, azokkal hamar meg is szűnik a beszélgetés. Aztán vannak olyanok is, akikkel lehet egész jól kommunikálni és ha odáig jut az ismertség, akkor más platformra átmenni, ahol esetleg már személyesebb kicsit a kommunikáció.
máj. 25. 17:42
 25/34 anonim válasza:
Én normális vagyok. A Hangok is ezt mondják. ;)
máj. 25. 18:49
 26/34 anonim válasza:

Igen, de nagyon nehéz szűrni. Nekem sikerült már belefutnom tök jó fej emberekbe is, de persze olyanokba is akik nem ilyenek voltak. Szívesen beszélgetek olyanokkal akikkel érdemes, nem feltétlenül csak társkeresési céllal.🙂

39/N

máj. 25. 20:41
 27/34 anonim válasza:
Általában nem a normális emberek szoktak ilyen kérdéseket feltenni...
máj. 26. 10:16
 28/34 anonim válasza:
Hát ugye? A szörnyetegek lesnek így prédára és áldozatokra a sötétből, empatikus és türelmes, jó emberekre, akiket aztán jól kihasználhatnak és tönkretehetnek 😄
máj. 26. 10:23
 29/34 anonim válasza:
máj. 26. 10:28
 30/34 anonim válasza:

Hát itt a linkelt kérdésben legalább elsőre látni hogy mi lehet a helyzet. Hogy nem normális az illető. De az igazi jó szörnyek új dobják ki a csalit hogy:


1. ismerkedni akarnak, elvetemültebbek még társat keresni is úgymond

2. folyamatosan idiótákba futottak, érdemtelenül bántották őket, csak te mentheted meg őket, te vagy végre az igazi

3. mézes mázos pár napos beetetős időszak, majd beindul az elmebaj és mindenféle trükkös bántalmazási kisérlet

4. kiderül szép lassan hogy amiket magáról mesélt még az is kamu, minden pont az ellenkezője de még így is letagadja és persze közben ezért is te vagy a hibás hogy kitalálsz ellene mindenféle gonosz dolgot


Általában ilyen egyszerű sok történet megoldóképlete. Annyira egykaptafa, hogy néha már kezdem azt hinni ezeket tenyésztik valahol. Közben csak az élet :D

máj. 26. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!