Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak elfogadó lányok akik...

Vannak elfogadó lányok akik szívesen barátkoznának egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és Budapesten lakom. Velem egyidős barátokat keresek. Ezt a kérdést azért írom mert volt egy másik kérdésem ahol meleg srácokat kerestem barátkozásra de az félsiker lett mivel sokan csak szexelni akartak én meg nem szexhavert keresek. Ezért fordulok most a lányokhoz. Olyan barátokat keresek akikkel lehet programozni, beszélgetni illetve ha kellően elmélyűl a barátság akár lelkizni. Nem csak lányok írhatnak de örülnék ha olyanok írnának akik nem szexelni akarnak. Lányok közül bárki írhat. Nem veszem figyelembe a lányok külsejét csak azt hogy milyen emberek. Ha szeretnél barátkozni kérlek írj privátba és mesélek magamról. Mindenkinek szép napot kívánok!😊

ápr. 20. 08:34
 1/7 anonim válasza:
Jó eséllyel több olyan nő van, akivel a pasikról lehet áradozni, mint fickó, szóval az irány az jó. Majd azért írd meg ide, hogy ezzel a módszerrel mennyit sikerült vigasztalás gyanánt megdöntened.
ápr. 20. 08:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre nem reagálok, csak annyit hogy nevetséges...🤣
ápr. 20. 08:59
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként itt a másik kérdésem csak hogy minden tiszta legyen.

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas__12638..

ápr. 20. 09:25
 4/7 anonim válasza:
én hetero vagyok, szívesen barátkozók meleg srácokkal, de azt tapasztalom, másik fél mindig többet kezd érezni irántam
ápr. 20. 09:37
 5/7 anonim válasza:
Írj ha gondolod
ápr. 20. 09:41
 6/7 anonim válasza:

Nekem írhatsz nyugodtan!😊

18/l

ápr. 20. 12:15
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nagyon szimpatikusnak gondollak az írásod alapján, főleg az a rész tetszett ahol azt írtad, hogy nem foglalkozol külsővel...

Mármint, nem gondolom rondának magam, olyan átlagos vagyok, kevés ingadozó önbizalommal 😅

Kicsit fiatalabb vagyok az általad megcélzott korosztálynál, de ha van kedved akkor írj


L

ápr. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!