Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért itt? Mi az oka annak,ho...

Miért itt? Mi az oka annak,hogy valaki itt próbál ismerkedni,barátkozni? Semmi rosszindulat, szimplán érdekel. :)

Figyelt kérdés
máj. 12. 11:11
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
30-as, melyik korosztály vagy?
máj. 12. 21:51
 32/37 anonim válasza:
31 vagyok.
máj. 12. 21:54
 33/37 anonim válasza:
#30 Majdnem ugyanez a sztori, de még a kor is...
máj. 12. 22:02
 34/37 anonim válasza:
#30: Sajnos minden szavad igaz. Irreális énképpel támasztanak irreális elvárásokat a másik emberrel szemben, és ha bármi apró hibát vélnek benned felfedezni, már lepattintanak vagy eltűnnek. Sírnak, hogy sehol egy normális, rendes férfi, közben meg jelentéktelen dolgok vagy vélt sérelmek miatt kapásból kiszórnak mindenkit. Az elfogadásról szövegelnek, közben meg a te érdekeidet senki sem hajlandó tolerálni. Siralmas az egész, aztán meg csodálkoznak, hogy "a mai férfiak miért nem kezdeményeznek".
máj. 12. 22:05
 35/37 anonim válasza:

Azért itt, mert a régi jó szöveges felületet preferálom. Ezt szoktam meg, nekem ez volt az egyik csoda mindig is az internetben, hogy előbb egymás gondolatait, személyiségét és lelkét ismerjük meg. Nem nézek ki rosszúl, de amikor csak kinézet alapon ismerkedtem még régen élőben, ott eléggé gyakoriak voltak később a csalódások, azt hiszem nem mindenkivel passzolok össze lélekben. Ezt a verziót sokkal érdekesebbnek találom, ráadásul arra jutottam hogy nekem a lélek alapvetően fontosabb, mint pusztán a kinézet.

Viszont hogy miért az oldalon? Belátom már, ez hatalmas tévút volt. Sokáig ignoráltam a tényt, mennyire megváltoztak az emberek az elmúlt pár év alatt, tényleg rohamtempóban történt meg egy teljes erkölcsi és morális mélyrepülés szinte pár év alatt. Ez az oldalon is nagyon jól megmutatkozik mostanra, a válaszokban, a privát üzenetekben, meg főleg ahogy az emberek egymáshoz állnak. Érdekes látni hogy más embereknek is mennyire hasonló tapasztalatai vannak, így az enyémeket már le se kell írnom :)

Kicsit még a számokról. Talán egy éve lehetek itt jobban, és direktbe ugyan nem ismerkedtem annyira, de meglehetősen nyitott voltam itt az emberekre. Ezalatt az idő alatt kb 20 embert ismerhettem meg jobban, akiből összesen 4 maradt meg. És ott se találkozó vagy neadjisten kapcsolat, hanem szimplán csak netes barátság, netes barátság extrákkal, kölcsönös érzelmi és szexuális pótlékai vagyunk egymásnak és hasonló virtuális örömök. Hát ennyi maradt az ismerkedésből, manapság ennél többet gyanítom nehéz is lenne itt már elvárni.

Ja és a maradékról annyit, hogy nem én dobáltam el őket, szimplán hazudoztak, eltünedeztek, leléptek, ghostingoltak, gyakran megpróbálva komoly érzelmi sebeket sőt sérüléseket vágni rám. Lehetsz te bármilyen normális és jók velük, van az a sérültségi szint amin túl már nem rajtad múlik. És ezekből mostanra rengeteg van itt! Nem ma kezdtem és azért egész jó a mentális védelmem is, de voltak esetek amik eléggé fájtak vagy megviseltek még engem is.

Szóval a jótanácsom, legyetek nagyon óvatosak ezen az oldalon, ha emberekhez közeledtek. A másik jótanácsom pedig az, hogy érdemes minimalizálni itt is az elvárásokat. És járjatok nyitott szemmel, nem mind arany ami fénylik, sőt többnyire pont azok a legnagyobb átverések. Vigyázzatok magatokra, és védjétek a lelketeket, vagy legalábbis ami maradt belőle :)

máj. 13. 11:01
 36/37 anonim válasza:
35-ös, szeretnél esetleg ismerkedni? Hány éves vagy és merre laksz, ha nem titok?
máj. 13. 11:19
 37/37 anonim válasza:

Az a korosztály vagyok, aki nem jar úgy tarsaságba, hogy esélye legyen barátkozni, megismerni új embereket.

Sokakkal beszélgettem itt és ugyan szoros barátság nem szövődött, (két-három ember kivételével, akikkel évek óta tartjuk a kapcsolatot) mégis jó volt. Talán azon szerencsések közé tartozom, aki sokkal több jót tapasztaltak itt, mint rosszat. Sosem tudni, hogy az ember kibe botlik bele és ez is egy lehetőség erre. És itt tényleg az a döntő, kivel hogy találod meg a hangot, nem pedig a külső alapján döntünk, hogy jobban meg szeretnénk-e ismerni vagy sem.

máj. 13. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!