Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért itt? Mi az oka annak,ho...

Miért itt? Mi az oka annak,hogy valaki itt próbál ismerkedni,barátkozni? Semmi rosszindulat, szimplán érdekel. :)

Figyelt kérdés
máj. 12. 11:11
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
#15: "Én még nem váltottam levelet itt olyan férfival, akivel bármilyen valódi ismerkedést lehetett volna folytatni." Pedig szerintem vagyunk itt egy páran, csak a normalitást nem szokás értékelni. Türelmesen, normálisan, érdeklődve igyekeztem fordulni mindenkihez. Nem bunkó módon leveleztem, nem küldözgettem farokképeket. Igyekeztem témákat feldobni, még akkor is, ha a másik csak tőmondatokban válaszolt. De még azoktól is csak hülyítést, hárítást, lelépést kaptam, akik előtte azt írták, hogy milyen jó velem beszélgetni, végre egy értelmes, normális ember stb. Ha találkozni akartam valakivel, mintha halálos bűnt követtem volna el, rögtön hárítottak, mások egyszerűen csak leléptek egyik pillanatról a másikra, szó nélkül. Minden nő csak sír, hogy sehol egy normális férfi, de ha közeledik hozzátok valaki, akkor eltűntök/hárítotok, vagy irreális feltételeket támasztotok. Tisztelet a kivételnek, de én eddig nem sok jót tapasztaltam.
máj. 12. 18:25
 22/37 anonim válasza:

#21 egyszerűen arról van szó az ilyen esetekben, hogy az illető szeretne valakit, de egyszerűen alkalmatlan rá (mármint emberi kapcsolat kialakítására, fenntartására). Viszont a hiányérzet kínozza, és újra meg újra elkezdi, valószínűleg maga is tudja, hogy nem lesz belőle semmi.


Igaz, én férfi vagyok, de ugyanígy vagyok.


30

máj. 12. 18:28
 23/37 anonim válasza:
22, ez hülyeség.... inkább azok a személyek alkalmatlanok akikkel próbál az illető ismerkedni.
máj. 12. 18:30
 24/37 anonim válasza:
#22: Vagy egyszerűen csak beszari az illető, vagy csak unatkozik, és úgy gondolja, jó dolog hülyét csinálni a másikból.
máj. 12. 18:34
 25/37 anonim válasza:
15# vagyok. Komplett pszichiátriai esettanulmányt adna ki, akikkel levelet váltottam. 10/10 nem akart ismerkedni, de abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán szexelni akart-e. Beteg emberek trollkodását tapasztaltam.
máj. 12. 18:42
 26/37 anonim válasza:

#25

Hasonló tapasztalataim vannak. Gyakorló és látens elmeháborodottakkal, félrekacsingató házasokkal és tapasztalatokra ácsingózó "mindegyiskivagyideveled" típusú kis bikákkal van tele az ismerkedés kategória. Még csak azt sem írhatom, hogy ne volna humoros dolog itt búvárkodni, csak az egyik ujjam mindig a tiltás címke fölött kell tartanom.

máj. 12. 18:54
 27/37 anonim válasza:
Na, ma megtudtam, hogy hülyeség vagyok, és hogy szívesen csinálok hülyét másokból. Nem is tudtam. #22 voltam
máj. 12. 21:10
 28/37 anonim válasza:
Gátlásos vagyok a külső hiányosságaim miatt, így régebben bevált módszer volt, hogy a beszélgetés alapján megkedveltek, majd mikor a találkozóra került volna sor, jeleztem nyomatékosan, hogy tényleg vannak testi hibáim. Viszont ekkorra már megkedveltek annyira, hogy esélyt akartak adni és az esetek felében be is vált, mivel a barátnőim innen származtak (hosszú kapcsolatok). Ennek már jó néhány éve, azóta már beszélgetést sem lehet kezdeményezni, nemhogy a fentiek alakulhatnának.
máj. 12. 21:14
 29/37 anonim válasza:
#28: Régebben még én is találkoztam innen egy-két lánnyal, de ahogy írod is, az utóbbi időszak katasztrófa. Ha normális és türelmes vagy, ugyanúgy koppansz, mint a bunkók, csak még egy jó pár felesleges kört is lefuttatnak veled. Ha lassabban akarsz haladni, az a baj, ha gyorsabban, az a baj. Ha megkérdezed, hol lakik a másik, rögtön halálra rémülnek, hogy te vagy a sorozatgyilkos szatír, aki levadássza őket. Állandóan görcsölnöd kell azon, hogy mit és hogyan írsz le, mert elég egy "rossz" szó, és máris belemagyaráznak valami bődületes marhaságot, és vérig sértődnek, holott neked nem is állt szándékodban megbántani senkit.
máj. 12. 21:30
 30/37 anonim válasza:

Egyre gyerekesebben viselkednek. Én már nagyon ráuntam az egészre. Előítéletes lettem a rossz tapasztalatok miatt és sokszor rosszul vagyok a nőktől. Nem érdekel hogy mit mondanak, mit csinálnak, egyszerűen közömbössé váltak a szememben. amikor annyi tisztelet nincs a többségben hogy velem normálisak legyenek és kommunikatívak akkor én mit erőlködjek? Élőben hol ismerkedjek? elmentem egy buliba úgy átnéztek rajtam mint egy üvegen. Felmentem társkeresőre, ronda vagy, másmilyen pasit keresek duma ment. Ismerkedtem egy csajjal, a képeim bejöttek neki, aztán egy kora reggeli képet küldtem nem a legszebb szögből, volt egy kis tokám. Már elnémult és kijelentette hogy máshogy nézek ki a legutóbbi képen és hagyjuk.


emberek ez nagyon szánalmas. Papol mindenki az elfogadásról, a kedvességről és tisztességről és mégis az ellenkezőjét tapasztalom. Úgy viselkednek velem mintha egy darab eldobható rongy lennék ami a szeméttelepre való. rosszul esik. Közben meg az ő oldalukon a többség se egy nagy szám.


randiztam valakivel, arra nem volt hajlandó hogy normálisan felöltözzön és ott remegett november közepén egy szál melegítóben és vékony kabátban, annyit mondott csövezni megy az illatszerboltba mert fázik. Aztán nem is beszélgettünk csak álltunk egymás mellett, hiába próbáltam vele beszélgetni. Komolyan ez a választék? Ez jár nekem? Akkor maradok egyedül inkább és csak magammal foglalkozom.

máj. 12. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!