Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért itt? Mi az oka annak,ho...

Miért itt? Mi az oka annak,hogy valaki itt próbál ismerkedni,barátkozni? Semmi rosszindulat, szimplán érdekel. :)

Figyelt kérdés
máj. 12. 11:11
1 2 3 4
 11/37 Barnabas333 válasza:
Mert az élet értelme 42.
máj. 12. 13:07
 12/37 anonim válasza:
Alapból introvertált vagyok, talán itt így könnyebbnek véltem sokáig, de nem az.
máj. 12. 13:07
 13/37 anonim válasza:
Itt ugyanazok az emberek vannak, akikkel az utcán is találkoznék.
máj. 12. 13:48
 14/37 anonim válasza:
Ki lehet még itt fogni normálisabb embereket, bár az tény hogy igen megfogyatkoztak.
máj. 12. 14:02
 15/37 anonim válasza:
Én még nem váltottam levelet itt olyan férfival, akivel bármilyen valódi ismerkedést lehetett volna folytatni. A
máj. 12. 14:04
 16/37 anonim válasza:

Manapság nem lehet egy normális valamire való lánnyal sem beszélgetni.

Pár éve is nehéz volt, de akivel eddig innen találkoztam egy nagy csalódás volt.


Egy ember hol ismerkedjen? Srácok kiraknak kérdéseket hogy ismerkednének lányokkal, csak ki vannak gúnyolva és le vannak nézve. Ha csaj ír ki valamit akkor ömlenek az üzenetek. Kedvem sincs egyiknek sem írkálni. Nem szaladgálok egyik csaj után se, amikor még arra is képtelenek hogy megkérdezzék hogy vagyok.

máj. 12. 14:53
 17/37 anonim válasza:

#11

Hogy is jön ez ide? Csak én nem értem?

máj. 12. 14:56
 18/37 anonim válasza:
Na, itt a kérdés alatt mindenki normális, ismerkedjetek egymással xd
máj. 12. 15:29
 19/37 anonim válasza:
Én lányként nagyon sokáig itt ismerkedtem, illetve olyan 21-22 éves koromig fel sem merült bennem, hogy társkereső oldalon próbálkozzak (most 23 vagyok). Igazából szerintem nekem is az volt a fő motivációm, hogy a belső értékek kerüljenek előtérbe, illetve ezen az oldalon találkoztam először látszólag hozzám hasonló introvertált és gátlásos emberekkel, 15 éves koromig azt hittem egyedül vagyok ilyen. Azóta kicsit nyitottabb lettem, kipróbáltam egy-két társkeresőt, főleg a Tindert, de sajnos az a tapasztalatom, hogy nagyon kevés ember személyisége tud annyira megragadni, hogy hosszú távon is érdekeljen. Nem tudom, talán a hiba bennem keresendő.
máj. 12. 15:42
 20/37 anonim válasza:
Mert itt van a legnagyobb azonosítható előfordulási esélye azoknak a hozzám hasonlóan furcsa embereknek, akiket keresek.
máj. 12. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!