Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valahol Budapesten LEGO...

Van valahol Budapesten LEGO témájú klub/baráti társaság?

Figyelt kérdés
Egy ideje újra érdekelni kezdett a legózás (gyerekkoromban sokat legóztam, aztán így 20 év után most újra elkapott), és mivel nem igazán vannak barátaim, mióta Budapestre költöztem, gondoltam, jó ötlet lenne ezen keresztül barátokat találni. Tudtok valami klubról vagy csoportról, ami a LEGO körül forog, esetleg összejárnak legózni? Előre is köszönöm! 31/F

2023. dec. 31. 22:17
 1/3 anonim válasza:

Fbn van sok legos csoport.


Én is szeretek, de nem járok ilyenbe


45/F

jan. 1. 11:29
 2/3 A kérdező kommentje:
Nézegettem a FB-os csoportokat, de szinte mind adás-vétel csoport, ami meg nem az, abban van 1-2 tucat ember, akik meg nem aktívak, plusz van egy ezer tagos csoport, de az is fullra inaktív. :/
jan. 1. 12:57
 3/3 anonim válasza:

Én is imádok legózni, de én is csak a Facebook-csoportokat nézegetem, vannak specifikusabb külföldiek is.


43/n

jan. 2. 12:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!