Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedved 16 és fél éves...

Van kedved 16 és fél éves lánnyal megismerkedni,barátkozni? 😉

Figyelt kérdés

Igaz Barátokat szeretnék szerezni!A régi barátnőm párkapcsolatba lépett és kiszorultam.

Szeretnék kedves, vicces, kalandokat, természetet,állatokat szerető lányokkal és fiúkkal beszélgetni,megismerkedni.

Szeretem az animéket,a kirándulást, mozizás, színházat, olvasást, számítógépes játékokat.

Igazából mindent.🙂

Szívesen beszélgetek, figyelek a másikra. Nem iszom, nem cigizek.

Örülök minden megkeresésnek.😉



2023. okt. 11. 23:57
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Szerintem a 19 es pedofil.. Olyan pedos kis b*zi valaszokat ir egy 16 es fel eves lany kerdesehez
2023. okt. 13. 07:54
 22/31 anonim válasza:
Állj bosszút a barátnődön és jöjj Te is össze valakivel. Milyen filmeket szeretsz? :)
2023. okt. 13. 07:58
 23/31 anonim válasza:
Nem sokára játsszák a szabadság 50 csodálatos nem tudommijét. Az kell a kislányoknak manapság. Sokat lehet belőle tanulni azt én most megmondom. Utána könnyen megy a barátkozás 16 évesen.
2023. okt. 13. 08:41
 24/31 anonim válasza:
A 9-es nekem is gyanús...főleg, ha van párkapcsolata, akkor tuti nem tizenéves. Bár valószínű kamuzik, és nincs senkije.
2023. okt. 13. 22:29
 25/31 anonim válasza:
ahogy látom a #20-as válaszoló is a frisshúst szereti.. a szappant el ne ejtsd
2023. okt. 14. 13:57
 26/31 anonim válasza:

#25

Nem, a #20-as válaszoló tisztában van a fogalmakkal és nem olyan ostoba, mint egyesek.

Tessék, kedves idióta, akkor egyenesen a wikiről:

"Pedophilia (alternatively spelled paedophilia) is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children"

[link]


Szóval, tudod értelmezni: "sexual attraction to prepubescent children"?

Ez pszichológiában sem életkorhoz kötött, de ennek ellenére egy egységes álláspont lett a 13 éveskor.

2023. okt. 14. 20:29
 27/31 anonim válasza:

Szia!

Nagyon szívesen barátkoznék veled, jelenleg nekem sincs igazán barátom/barátnőm. Iskolaváltás volt és sajnos nem jött össze a beilleszkedés ahogy szerettem volna.


Lány vagyok, és nem sokkal fiatalabb nálad.

Én sem cigizek, nem iszom.

Sportolok, szeretek olvasni, filmet nézni

Ha van kedved, írj :)

2023. okt. 14. 20:41
 28/31 anonim válasza:
Szia! Örömmel beszélgetnék veled :)
2023. okt. 16. 09:28
 29/31 anonim válasza:

Kár hogy 20 évvel vagyok idősebb. Hasonló lánnyal / nővel ismerkednék, barátkoznék ilyen érdeklődéskörrel.

Sajnos Németországban élek így csak a beszélgetés jut, de hazalátogatáskor egy kerékpár vagy erdei túra, mozi, színház (ami ritka ha egy lány szereti) vagy bármi más amit aktívan lehet végezni

2023. okt. 17. 10:38
 30/31 anonim válasza:
Szia, csatlakoznék a #29, #28, #26, #22, #21, #20, #10, #9, #3-as válaszolóhoz. ÉN IS! pedofil vagyok, mint ők. :)
2023. okt. 17. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!