Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedved 16 és fél éves...

Van kedved 16 és fél éves lánnyal megismerkedni,barátkozni? 😉

Figyelt kérdés

Igaz Barátokat szeretnék szerezni!A régi barátnőm párkapcsolatba lépett és kiszorultam.

Szeretnék kedves, vicces, kalandokat, természetet,állatokat szerető lányokkal és fiúkkal beszélgetni,megismerkedni.

Szeretem az animéket,a kirándulást, mozizás, színházat, olvasást, számítógépes játékokat.

Igazából mindent.🙂

Szívesen beszélgetek, figyelek a másikra. Nem iszom, nem cigizek.

Örülök minden megkeresésnek.😉



2023. okt. 11. 23:57
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Korod alapján lehet túl fiatal vagy, viszont amiket leírtál magadról azokban nagyjából hasonlítunk szóval ha gondolod beszélhetünk 20/f
2023. okt. 12. 00:14
 2/31 anonim válasza:
írhatsz
2023. okt. 12. 00:16
 3/31 anonim válasza:
Leírás alapján ritka pozitív fiatal vagy, ha igaz amit írsz akkor elismerésem, 16-17 évesen nem cigizni, nem inni és szeretni a természetet már önmagában nagyra becsülendő ebben a korcs világban.
2023. okt. 12. 00:27
 4/31 anonim válasza:
Kösz nem
2023. okt. 12. 00:37
 5/31 anonim válasza:

Hát én akkor gyorsan ki is használlak.

Girlfriend girlfriendhez hasonló animét tudnál javasolni, kérlek? Ultraromi vagyok, szeretethiányban és szeretem nézni, ahogy akár a legidiótább emberek is, de igazak, kedvesek, jó szívűek, alakulnak egymás felé. Anime "emberek" még jobbak is. Csak lehetőleg kevés legyen benne a kex, és vagy kexualitásnak mocskos formája.

Találtam olyanokat, ami cenzorozva fele olyan hosszú...



Anyway.., sok sikert neked! ^^


(UI előző barátnőd egy surmó!)

2023. okt. 12. 04:42
 6/31 anonim válasza:
Mit adnak mostanában fel házi feladatnak?
2023. okt. 12. 06:22
 7/31 anonim válasza:

Nem.


16 évesen még szokás ez az "x és fél" dolog?

2023. okt. 12. 06:51
 8/31 anonim válasza:

#6

"Girlfriend girlfriendhez hasonló animét tudnál javasolni, kérlek?"

Ez alatt mit értünk? Ez egy harem, a legtöbb harem pont emiatt hasonló is.

2023. okt. 12. 08:11
 9/31 anonim válasza:

Szívesen barátkozom veled :)

Nekem is van párkapcsolatom, mégis jó lenne egy igaz barát és ebben a párommal is egyetértünk, bár ő már feladta a barátkozást, én nem. Sokmindenben hasonlítunk, én se cigizek és iszom, soha semennyit. Úgy gondolom józanul is jól lehet érezni magad. Szeretek utazni, bárhova elmegyek, főleg barátokért. 256 km-t, 5 óra 3 átszállással is simán megvan, bár ennek remélem hamarosan vége lesz, de nem az utazás miatt, hanem az illető lelki világa miatt (ez hosszú történet, nem írom ide le). Mozi, színház jöhet, jó hogy ez utóbbi a fiatalokat is érdekli még, amikor a párommal mentem mindig az idősebb korosztály volt jelen főleg.

Ritka kincs vagy a mai világban, soha senki és semmi kedvéért ne változz meg, maradj mindig önmagad, akkor se ha ez senki másnak nem tetszik a környezetedben. Nagy öröm lenne számomra ha barátok lehetnénk, ha kialakul az igaz barátság az főleg.

2023. okt. 12. 09:16
 10/31 anonim válasza:

Ha valorantozol játszhatunk.

21 és 11/12-ed éves vagyok.

2023. okt. 12. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!