Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt értelmes, kommunikatív...

Van itt értelmes, kommunikatív ember, akinek lenne kedve egy csajszival beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan tovább fognak lépni, semmi gond, de írásban nem fogok “beszélgetni”, mert egész egyszerűen tartalmasan nem lehet és arra sincs motivációm, hogy üzenetek között fél órákat várjak. Most lenne kedvem beszélgetni valakivel telefonon, úgyhogy ha úgy érzed, te is ráérsz, esetleg szeretnél valamivel kapcsolatban tanácsot kérni, véleményt vagy csak úgy dumálni, stb és 30-as a számod, akkor írd meg privát üzenetben a telószámod egy sornyi bemutatkozással, ki vagy mi vagy és felhívlak. (olyan csomagban vagyok, amiben 30-asokkal ingyen beszélek, ezért fontos, hogy 30-as legyen, így mindenkinek jó) Akinek ez nem felel meg, az nyugodtan mehet a következő kérdésre. Szerintem ezzel senkit nem zavartam. Köszi, ha elolvastad! 😊

28 N vagyok.


2023. szept. 15. 20:15
1 2 3
 11/23 7777 válasza:

Végre valaki! :D


Simán. Írtam is pm-et.

2023. szept. 15. 22:00
 12/23 anonim válasza:
Aktuális még a kérdés?
2023. szept. 15. 22:06
 13/23 7777 válasza:

Szerintem már nem..

vagy csak a poéntroll nem reagált.

2023. szept. 15. 23:00
 14/23 anonim válasza:

Lánnyal vagy nővel szívesen, igen.

Aki magát csajszinak hívja, számomra red flag, sorry.

2023. szept. 16. 00:48
 15/23 A kérdező kommentje:

voltak nagyon jó fejek, akikkel sikerült kontaktot cserélni ès beszélgettem

is már egyikükkel( aki olvassa, tudja). Csak jelezni szerettem volna, hogy egyáltalán nem kamu, a whatsapp ès társait pedig azért nem ajánlottam fel elsődleges opcióként, mert tapasztalatból tudom, hogy sokkal instabilabb a vonal, mint a klasszikus teló + sokkal tisztább a sima teló hangja. Én nyilván nem a fapados megoldásokat preferálom.

2023. szept. 16. 03:04
 16/23 A kérdező kommentje:

14-es:


Helyettesítsd be a “lány” vagy “nő” szót a fő kérdésembe és majd ha kinevetted magad, rájössz, miért pont azt a szót használtam.

2023. szept. 16. 03:09
 17/23 anonim válasza:

Maga az ötlet és a kezdeményezés tök jól hangzik.

Végre valaki aki nem fél mindentől és mindenkitől.

Sajnos sokan hónapokig szeretnének ismerkedni üzenetek formájában, hogy ennyi időpazarlás után derüljön ki, hogy nem illünk egymáshoz, vagy egyik pillanatról a másikra nyom nélkül eltűnnek.


Viszont ha te nem vagy magányos és egyébként nincs szükséged beszélgetőpartnerre, csak úgy dumáltál volna valami ismeretlennel, netalántán férjed és gyereked is van + rengeteg barátod, akkor nem vagyok neked való.

Olyan barátnőm már van, akinek nincs szüksége rám.


Nálam a telefon instabil és fos hangminőségű, alig szokták érteni amit mondok, szóval azon inkább ne beszéljünk, ha nem muszáj.

Discord + Rode NT1A, stúdió környezetben, stabil vezetékes netről "picit" jobb.

(29/F)

2023. szept. 16. 11:58
 18/23 anonim válasza:

16:


"Van itt értelmes, kommunikatív ember, akinek lenne kedve egy nővel beszélgetni?"


Miért kellene kinevetni magam? Fogalmam sincs miről beszélsz.

A 'csajszi' komolytalanságot sugall, pláne 28 évesen.


Amúgy a voicechat-tel nincs semmi probléma, igaz nem árt egy normálisabb mikrofon és stabil net.

2023. szept. 16. 12:22
 19/23 anonim válasza:

hát én írásban jobban kommunikálok de lehet benne lennék viszont nekem kellene valamiféle bizalom hozzá. A verbális kommunikációval sajna gondjaim vannak,van amikor fel tudok oldódni de nehezen megy.

Szívesen barátkozom viszont tudnod kell hogy átlag alatti kinézetű vagyok félénk és pasi. 27F

2023. szept. 17. 12:51
 20/23 anonim válasza:
Egyébként egy facebookos beszélgetésben jobban benne lennék hamarabb. 19
2023. szept. 17. 12:51
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!