Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt értelmes, kommunikatív...

Van itt értelmes, kommunikatív ember, akinek lenne kedve egy csajszival beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan tovább fognak lépni, semmi gond, de írásban nem fogok “beszélgetni”, mert egész egyszerűen tartalmasan nem lehet és arra sincs motivációm, hogy üzenetek között fél órákat várjak. Most lenne kedvem beszélgetni valakivel telefonon, úgyhogy ha úgy érzed, te is ráérsz, esetleg szeretnél valamivel kapcsolatban tanácsot kérni, véleményt vagy csak úgy dumálni, stb és 30-as a számod, akkor írd meg privát üzenetben a telószámod egy sornyi bemutatkozással, ki vagy mi vagy és felhívlak. (olyan csomagban vagyok, amiben 30-asokkal ingyen beszélek, ezért fontos, hogy 30-as legyen, így mindenkinek jó) Akinek ez nem felel meg, az nyugodtan mehet a következő kérdésre. Szerintem ezzel senkit nem zavartam. Köszi, ha elolvastad! 😊

28 N vagyok.


2023. szept. 15. 20:15
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Its a trap. Sztem a kérdező, megakarja szerezni az emberek telefonszámát és kitudja kiknek fogja eladni, majd jönnek mindenféle csalások. Pont ilyen anonim oldalon, de még máshol sem adnám meg egyből ismeretlen embernek a telszámomat, aki így kéri.
2023. szept. 15. 20:17
 2/23 anonim válasza:
Kérdező ezt komolyan gondoltad?
2023. szept. 15. 20:18
 3/23 A kérdező kommentje:

1-es:


már bocsi, de meg sem fordult ilyen a fejemben, arról nem beszélve, hogy ilyenekhez totál hülye lennék. pff jézusom, miket ki nem találnak…

azért remélem lesz, aki nem gondol ilyen hülyeségekre…de amúgy totál jogos, nem rosszból írtam, csak na… azért ez meredek lenne

2023. szept. 15. 20:19
 4/23 A kérdező kommentje:

2-es;


igen. próbáltam már írásban is dumcsizni, de mindig vontatott volt, legalábbis számomra

2023. szept. 15. 20:21
 5/23 anonim válasza:
Írj és beszéljünk
2023. szept. 15. 20:21
 6/23 anonim válasza:
Ha tényleg beszélgetés lenne ezzel a célod, akkor azt simán lehetne úgy, hogy elkezdetek itt beszélni, aztán később úgyis cseréltek számot és beszélhettek úgy. Ezt így senki nem fogja besz*pni.
2023. szept. 15. 20:33
 7/23 anonim válasza:
Bocsi, ha nem is kamu, akkor sem túl bizalomgerjesztő. Mármint, ha telefon, oké legyen, de ez a 30-as szám? Viber, whatsapp, telegram meg a bánat tudja mi nincs még. Az miért nem jó?
2023. szept. 15. 20:41
 8/23 anonim válasza:

Nekem simán megy írásban is!

Persze mellette ha van életed, nem tudsz mindig azonnal válaszolni!

De tud az gördülékenyen is menni, csak megértőnek kell lenni a másikkal!

2023. szept. 15. 20:51
 9/23 anonim válasza:
Mondjuk a viberen is ingyen beszélsz, bármelyik számról.
2023. szept. 15. 20:51
 10/23 anonim válasza:
Nincs.
2023. szept. 15. 21:46
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!