Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyedül maradtam. A működéskép...

Egyedül maradtam. A működésképtelen párkapcsolat viszont elvette az utolsó néhány fiatalabb hónapomat. Mit tegyek? Van kedve valakinek ismerkedni velem? Válaszokat privátban kérek. 44/N

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 22:59
1 2
 11/14 anonim válasza:

"Végül is csak azt, hogy a hátralevő időt ne egyedül kelljen eltölteni, illetve hogy szeretetet adhassak és kaphassak. Gondolom, ez kb. mindenkinek az alapszükséglete."



Rosszul gondolod!😕 Sajnos!

2023. jún. 14. 06:28
 12/14 anonim válasza:

Én is azt mondom,hogy nagyon rossz hozzáállás,hogy őt hibaztatod.

Másrészt barátkozz meg a koroddal. Most 44 évesen vagy fiatalnak tartod magad vagy nem. Nem hiszem hogy az utóbbi pár hónapban lettél nem fiatal. Azt hiszem ha valaki úgy érzi kifut az időből akkor érdemes a kapcsolat elején tisztázni hogy kb kinek mi az elképzelése és minél őszintébben. Ezzel a kezdőmondattal viszont nem tudom milyen ismeretséget keresel, de latszik benne,hogy nem zártad le,hogy saját felelősségedet az "utolsó néhány fiatalabb hónapod" elvesztésében nem látod, és magad is öregnek tartod, ez pedig szerintem ha párkapcsolatot keresel nem annyira vonzó.🌷

Picit állj meg,pihenj,zárd le,vond le a tanulságokat,fogalmazd meg maga és a céljaidat, de csak lazán,és kezdj el afelé táncolni,be erőszakosan,ne menetelve. Élvezd az utazást addig.

2023. jún. 26. 13:52
 13/14 anonim válasza:
MILF
2023. szept. 21. 20:28
 14/14 anonim válasza:
Szia. Ha van kedved írj. 40f
2023. szept. 22. 05:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!