Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyedül maradtam. A működéskép...

Egyedül maradtam. A működésképtelen párkapcsolat viszont elvette az utolsó néhány fiatalabb hónapomat. Mit tegyek? Van kedve valakinek ismerkedni velem? Válaszokat privátban kérek. 44/N

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 22:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mi volt a probléma, miért ment szét a kapcsolat?
2023. jún. 9. 23:24
 2/14 A kérdező kommentje:
Már csak távnyűglődés. Hetek óta nem találkoztunk. Eltérő a munkarendünk, neki 2 állása van és egyetemre jár. Most jelentette be, hogy lehet, hogy a nyáron is marad a 2 állás. Én fél 5-kor végzek, és nem várok rá este 9-ig vagy fél 10-ig, hanem hazautazom. Egyébként sem ágyrajárós kapcsolatot szerettem volna. El sem akar köteleződni.
2023. jún. 9. 23:29
 3/14 anonim válasza:

2. Őszintén a szexről csoport. Polly Lilli csoportja. Nem erre van kitalálva, de szerintem ott körbe tudnál kérdezni ezzel kapcsolatban, mindenképp.



Csak ajánlani tudom. :)

2023. jún. 9. 23:32
 4/14 anonim válasza:

Haza?

Akkor legalább várost mondjál, ahol laksz.

2023. jún. 9. 23:37
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippet.


Az illető a fővárosban lakik, én pedig az agglomerációban, és ingázom.

2023. jún. 9. 23:42
 6/14 anonim válasza:

Azért Pesten annyira nem nehéz társat keríteni.

Mit szeretnél elérni?

2023. jún. 9. 23:47
 7/14 A kérdező kommentje:
Végül is csak azt, hogy a hátralevő időt ne egyedül kelljen eltölteni, illetve hogy szeretetet adhassak és kaphassak. Gondolom, ez kb. mindenkinek az alapszükséglete.
2023. jún. 10. 00:04
 8/14 anonim válasza:

Szerintem tegyél ki ide egy képet, esetleg arc nélkül.

A férfiak nagyon vizuálisak, kép nélkül nem sokat tudnak kezdeni bárkivel.

2023. jún. 10. 00:09
 9/14 anonim válasza:
Gyermeked van?
2023. jún. 10. 10:12
 10/14 anonim válasza:

Mit tegyél? Először is vállalj felelősséget. Nem a működésképtelen kapcsolat vette el az utolsó fiatal honapjaid, hanem te adtad oda. Óriási különbség. Ha felelősséget vállalsz az életedért, akkor te fogod irányítani.


De a kérdésre visszatérve. Nem írtad mik a céljaid. 44 évesen miért gondolod, hogy elvesztek az utolsó fiatal honapjaid. Én 40 évesen váltottam országot, tanultam új agymenés (nem szokványos angol, német) nyelvet, itt ismertem meg a feleségem. Őrült nagy munka, de szuper volt. 44 évesen indult el felfelé a cégem és veszek ki nagyobb profitokat. KB most tervezzük, hogy veszünk egy farmot. Elhatároztam, hogy ezt a nyelvet is tökéletesre fejlesztem. Csak azt akarom megvilágítani, hogy 44 évesen is annyi lehetőség van. Persze fel kell emelni a valagunkat, persze be kell egy időre kényelmetlen, félelmetes döntéseket is vállalni, ami után semmi garancia nincs. De szerencsére kifogást is lehet gyártani és maradhat minden a régiben, csak én azt látom inkább az a lista fog bővülni, amit jajj de kár, hogy nem léptem meg.

2023. jún. 14. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!