Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnék olyan lányokkal...

Szeretnék olyan lányokkal beszélgetni, akiknek a párkapcsolatokra van jó rálátásuk. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Ebben a témakörben van még mit tanulnom. Éppen ezért fontosnak látom bővíteni az ismereteimet, női szemszögből.
2022. nov. 30. 05:18
 1/6 anonim válasza:

Van.

De incelekkel nem foglalkozom.

2022. nov. 30. 07:16
 2/6 anonim válasza:
Én állítólag jó tanácsokat adok.
2022. nov. 30. 09:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok incel. Épp ellenkezőleg, az a fajta pasi vagyok, aki az utcán is meg tud ismerni egy nőt. Több barátnőm is volt már, de sok hibát is követtem el, ami miatt ezek a kapcsolatok szétmentek.
2022. nov. 30. 11:17
 4/6 anonim válasza:
Milyen hibákat követtél el?
2022. nov. 30. 11:23
 5/6 anonim válasza:

Alexander Grace-t nézd. Első szabályok között van, hogy NŐTŐL ne kérj párkapcsolati tanácsokat, mert ezt is arra használják fel, hogy a saját szociális megítélésüket növeljék. Ez durvának hangozhat, de csak azért, mert annyira eltorzult a társadalom a valóságtól, hogy a valóság már sértő és fájó nekik.


Tényleg nem fogsz valós tanácsokat kapni tőlük, de ha úgy kérdezed őket, hogy "te mit akarsz egy fiútól", és összeméred Alexander elemzéseivel, akkor sokat tanulhatsz, hogy a saját hiedelmeiknek hogyan vannak alávetve. A vadtól nem tanulhatod meg a vadászást. A kognitív disszonanciának is érdemes utána olvasni.


Én mondom ezt úgy, hogy már érdeklődtem a lányoktól. Olvasd el, mit akarnak a lányok, milyen írásra vágynak, és ADD MEG NEKIK. Meglátod, nem lesz hatása, nem mondják: végre, valaki látja mire vágyom!

Mert nem arra vágynak, amit hisznek, vagy amit mondanak. Sokszor eljátszottam ezt, mert én is azt hittem egyenességgel működnek, mint a férfi logika, de az ellentéteink, ezért teljesen mások.

2022. nov. 30. 19:00
 6/6 anonim válasza:

Na milyen hibákat követtél el, soroljad fel légyszíves.

Korod?

2022. dec. 1. 06:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!