Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depressziós melegek, van...

Depressziós melegek, van kedve valakinek beszélgetni (velem)?

Figyelt kérdés
Eléggé random kérdés, de vagytok itt hasonló helyzetben?

2023. ápr. 23. 20:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
Igen, en is. Bar a depresszio talan eros szo, de ja, hasonlo helyzet…
2023. ápr. 23. 20:12
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem érzem túl jól magam. Az élet egy nagy szar.
2023. ápr. 23. 20:15
 3/15 anonim válasza:
Elsővel hasonlóan a depresszió (már) erős szó, de boldognak biztosan nem érzem magam. Írj nyugodtan.
2023. ápr. 23. 20:18
 4/15 A kérdező kommentje:

Sokak szerint olyan könnyű megoldani az ilyesmit. Majd jön magától, csak idő kérdése, nem szabad feladni.

Nem is tudják, milyen az igazi szenvedés. Amikor már mindent próbál az ember (orvosi segítség, gyógyszeres kezelés), de nem hat.

Semmi kedvem már élni, nincs öröm az életemben. Olyan szinten félresiklott amúgy is, hogy ezt sehogy nem lehet orvosolni.

Az lenne az egyetlen megoldás, ha véget vethetnék az egésznek, de ahhoz túl gyáva vagyok.

Végtelen körforgás, aminek soha nem lesz vége. Már nagyon meguntam.

2023. ápr. 23. 20:19
 5/15 anonim válasza:
Mi a baj?
2023. ápr. 23. 20:26
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak az, hogy élek. Reméljük nem sokáig.
2023. ápr. 23. 20:37
 7/15 anonim válasza:
Ne mondj ilyet. Nem vagyok se meleg, se depressziós, de remélem minden jól fog alakulni! Kitartást, kérlek ne add fel!
2023. ápr. 23. 21:43
 8/15 anonim válasza:

A depressziós állapotban csak rosszabb, ha hasonló személyeket keresel, mert mélyebbre rántanak.


"Már nagyon meguntam."

Olvasva irományodat, maga a vacak negatív érzésből van eleged.


Gondolom te szeretted nem szúrt hason, amikor gyermekként mélyen aludtál. Nem bénult vagy gyulladt be a tested adott részei a pszichés gondok miatt.

Stb.


A te tested, te elméd, te döntésed és tetteid fognak csak igaz javulást hozni az életbe.


Kezdjed apró dolgokkal.


Ha pedig beszélgetni szeretnél, nyugodtan.


Fel a fejjel és mielőbbi jobbulást!

2023. ápr. 24. 01:43
 9/15 anonim válasza:

Azt hittem mikor elhagytak,vagy egyéb koppanás ért,hogy az élet szar. Aztán rájöttem,hogy még jobb is,hogy bizonyos emberek lekoccoltak mellőlem.

Meleg férfiként elmondhatom,hogy évek óta nincs párom,a legjobb barátom mióta párja van,maximálisan szarik a fejemre/ csak akkor találna meg,ha gondja van/,így barátom sincs.

Munka van,és magányosan minden,ami csak egyéb lehet.Mégsem mondom,hogy nem akarok élni.Általában az emberek, még random idegenek is,kedvelnek,sokat beszélgetek pl a könyvtárban ahová járok.Főleg fiatalokkal,azokkal jobban megtalálom a hangot.

Sokszor adtam lelki tanácsokat,segítettem,ahogy tudok.És ez teljesen kipótolja azt,hogy évek óta egy ölelést sem kapok,sem csókot.

Más öröme, vagy az,hogy látom,segítettem neki,vagy csak kibeszélheti magát már nekem is öröm,főleg ha nagy nevetésekkel van fűszerezve.

Sokat sétálok a természetben,minden évszakban.És mindig van ami szépet találok,tegnap pl a madárkákat nézegettem,ahogy jönnek-mennek,a szép tavaszban.

Lehet persze,hogy ezek frázisok,unalmas sablonnak tűnnek...De nekem akkor is segített, amikor elhagyott a nagy szerelmem és most is,hogy társkeresés enyhén szólva is "érdekes ", amilyen emberek vannak...


F/Bpest

2023. ápr. 24. 05:28
 10/15 anonim válasza:
9 es. Jó lehet veled beszélgetni szerintem. Melyik könyvtárba jársz?
2023. ápr. 24. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!